Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik betétet használnak: más...

Akik betétet használnak: más is érzi úgy, hogy olyan tisztátalan és undorító, hogy minden egyes betétcserénél meg pisilésnél legszívesebben lezuhanyozna?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Szia!Nem.Nem tudom milyen betétet használsz.Én nem érzek ilyet se a menzeszkor se a hétköznapokon amikor tisztaságit használok.Inkább tisztábbnak érzem magam mind a két fajta betéttől.Allways a legjobb vagy Naturella,de az csak a menzesz betét szempontjából,tisztaságija nem jó
2021. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Én ezért álltam át tamponra, attól kezdve nincs ilyen.
2021. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, borzasztó volt. Váltottam tamponra, most pedig már kelyhet használok. Bármi jobb, mint a betét.
2021. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Részben azért én is így érzek. Az undorító azért nekem erős szó erre. Én sajnos eü okok miatz nem tudok tampont használni, pedig szerintem is azzal sokkal higénikusabb, azért nem ülsz 2-3 órát a saját véredben.
2021. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem cseréled eleget, vagy abnormális mennyiségű a véred, én soha sem tapasztaltam ezt.Szerintem meg az az undorító ,hogy az átlag tampon használó 5-6 óránként punnyasztja a tampont odabenn. Munkahelyemen dolgozik kb 30-40 irodista , nem egyszer látom hogy kezet sem mosnak mielőtt felteszik, vagy ha kezet is mosnak a műkörmükkel teszik fel (aminek a hátoldala retkes ugye körömkefe hijján) ...rááadásul ha kezet is mosnak ismétlem, megfogja a kilincset mikor benyit a wc-re hát megint tiszta kosz lesz a keze.Na ez az undormány!
2021. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Csakis a tampon! Undorító hogy csupa vér az ember egész feneke, és sokszor csípi is. Tampont is maximum 4 óránként kell cserélni, betétet is, szóval csak az érzet más.
2022. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!