Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanotok kéne, legszív...

Ha választanotok kéne, legszívesebben melyik elemi erőt testesítenétek meg, uralnátok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 02:05
A kérdező szavazást indított:
Föld
Tűz
Levegő
Víz
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizet. Bármilyen alkalomhoz illő alakot képes felvenni, de össze nem nyomható.
2020. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm..... Talán a Tűz passzol hozzám, mert sokszor hirtelenharagú vagyok, lobbanékony és belekapok dolgokba. Ugyanakkor víz is, mert sokszor csak lassan folydogálok, mint egy patakocska és semmi sem történik.
2020. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok : De alapvetően békésnek, lassúnak tartom magam, aki nem nagyon változtat, nem nagyon próbál ki új dolgokat, nem nagyon kockáztatok, inkább a biztosra megyek, a kisebb ellenállás felé haladok. Legtöbbször higgadt tudok maradni, nem vagyok sokszor ideges, de ha igen, akkor nagyon és akkor hullámzok.
2020. dec. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok : Tehát röviden: A Víz
2020. dec. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ohh... Most látom, nem a kérdésre válaszoltam, bocsánat.... Ugyanis a kérdés az volt, melyik időjárási jelenséget testesíteném meg, uralnám, nem az, hogy melyik jelenségre hasonlítok. Tehát: a Vízre hasonlítok, mert lassúkás vagyok, nem nagyon változtatok, nem vagyok spontán, nem nagyon próbálok ki új dolgokat, csak úgy folydogálok az életben. De amelyiket megtestesíteném, az a Tűz, mindig is szerettem nézni, ahogy ég a Tűz, vagy ha felgyullad valami. (kicsit piro, de naa...), szeretem nézni, ahogy szállnak fel a parazsak, ahogy ropog a Tűz, a színét, ahogy száll fel a finomkás füst. Mondjuk ha ég a fű azt jó nézni. Lennék a Levegő Ura is, de nem a csendes szellője, hanem inkább az orkán erejű, nem nagyon csendes, talán nem is pusztító Tornádó, hanem ilyen középerős. Valamelyest a 2 összekapcsolódik, a levegő felgyullasztja a lángot, a 2 lételeme a másiknak.
2020. dec. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tűz! 🔥🔥🔥
2020. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levegő. Mindig ott van körülötted, sose kerülhetsz olyan szituációba, hogy ne lenne. Meg nagyon szeretnék repülni :D
2020. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!