Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritál ez ennyire ez a...

Miért irritál ez ennyire ez a lány?

Figyelt kérdés

Hali, nem régen regisztráltam.


Remélem jól döntöttem, és kapok normális válaszokat ezen az oldalon.


Neki is kezdek ha nem bánjátok.


Tehát:


Van egy Nő/Lány akit annyira utálok, hogy férfi létemre úgy álba v*.*gnám hogy az hihetetlen.


Nem irigység vagy féltékenység áll a dolog mőgött, de nem is az hogy megbántott volna valaha.


Nem tudom megmagyarázni ezt a dolgot, egyszerűen ha meglátom megtudnám folytani egy kanál vízbe (nem vicc) Nem tudom, lehet a személyisége nem tetszik, vagy mert nagyképű olyan dologra, ami nincs is neki. Menőnek, meg szépnek tartsa magát, aztán közbe mindegyik a béke seg*.*e alatt van.... Egy teljesen átlagos lány, nem nevezném szépnek, sőt! Inkább kb 4 skálára sorolnám. Nagyképű, egoista, csak tudnám mire fel. A smink, és a festett haj tartsa életbe, na meg a tetko. A többit nem sorolnám, kiváncsi lennék a véleményetekre.



#lány #utálat #undor #irritálás #Legszívesebben agyon basznám a fejét
2020. szept. 2. 00:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Engem is irritálnak a beképzelt emberek. Sajnos ha annyira el van szálva magától és ráadásul nem túl eszes hozzá, akkor hiába próbálod meggyőzni, elmondani, hogy annyira nem jó nem fog menni. Én az ilyen emberekkel érzelmileg közönyös szoktam lenni. Kezeld úgy mintha átlagos lenne. Tudom az, de ezt most úgy értsd, hogy mintha nem lenne ilyen beképzelt. Mint bárki más. Ezenkívül miért nem kerülöd el? Nem lehet? Ugye lenne a legegyszerűbb. Vagy nem akarod? Sajnos meggyőzni az ilyen embert nem lehet, mint írtam. De az ilyen beképzeltség azért van, mert nincs valódi értéke. A buta emberek is okosabbnak hiszik magukat. Szóval ő akkor fog megváltozni, ha lesz valami amiben tényleg nagyon jó. És itt tudásra gondolok, nem pedig a szépségre, attól csak még beképzeltebb lesz. Szüksége van valamire amire büszke lehet.
2020. szept. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

1. Vagy tènyleg nem kedveled, akkor nem kell vele foglalkozni, kerüld el, csak magadat mèrgezed.


2. Tetszik neked a lány, azèrt vagy ennyire "rákattanva" csak az ellenszenves stílusa miatt ezt mèg magadnak sem ismered be.

2020. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

"Szóval ő akkor fog megváltozni, ha lesz valami amiben tényleg nagyon jó,,


Ezzel nem értek egyet.


Véleményem az, hogy akkor fog megváltozni, ha az élettől kap egy bödületes nagy pofont ami helyrd rázza az ilyen embereket.


Amugy minden mással egyetértek. ;)

2020. szept. 2. 01:34
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 Mint mondtam, kifejezetten utálom, taszít a személyisége.
2020. szept. 2. 01:36
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
És ettől ennyire jobb neked, hogy ezen agybajoskodsz állandóan?
2020. szept. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Azért hordja fenn az orrát, mert

1, vagy el lett hanyagolva, és ezért sz3métnek érezte a családját, és most haragszik rájuk,és egész életében fog/akar; ezért lehet pl olyan is, hogy azt látod,hogy "tocsog a dühtől"; hogy "haragszik a Világra". De lehet csak simán egy kis flegma, felfuvalkodott, kis beképzelt bunkó is; akinek nem látsz állandóan mondjuk pl olyan nagymértékű dühöt a fején, de azért a szemében pl lehet egy kisz szúrás,hogy szúrósszemű a tekintete; de ez sem biztos, lehet,hogy csak ilyen unott ilyen kicsi "flegmizmust" látsz a szemében; de mindegy; szal az a fajta is létezik

2. Azért is lehet ilyen, mert nemhogy elhanyagolták, meg elhagyták mondjuk pl mint lehet,hogy korán meghaltak a szülei, vagy anyja bekapcsolta a tv-t, és elment "pasikázni"; és tehát szóval az a másik, amitől meg ilyen beképzelt lesz valaki, hogyha folyton ajnározzák, dicsőítik, istenítik, elkényeztetik őt a szülei; pl mindent amire vágyik, egyből megkap, de lehet,hogy csak szavakkal van "kiny@lva a feneke". Na de tehát ha meg egy "elkényeztetett kis hercegnőnek " nevelik, meg pl van is pénzük, és járhat jó ruhákban, amit esetleg ő választott, és jól érzi magát bennük, meg stb. Na, érted. Vagy pl

3. Lázadhat a szülei ellen, azt látta,hogy mindenkivel kedvesek, még olyanokkal is, akik mondjuk az ő nézete szerint "nem érdemlik meg", és tehát lehet,hogy a szülei megjátszottan kedvesek mindenkivel, de az is lehet,hgoy szívből; ilyen a természetük. de szóval tehát őt ez zavarja,és ez ellen az eszme ellen lázad.

Másik megvilágítás:

4. Annyira alacsonyan van az önbizalma, és ő ezt talán tudatosan tudja is magáról; vagy pedig csak tudat alatt; de szerintem általában talán tudni szokták, érezni, mégha szavakkal nemis fogalmazzák ezt meg magukon belül.

Tehát , annyir aalacsonyan van az önértékelése,hogy nagyon azt akarja mutatni kifelé,hogy az ő önértékelése rendben van; ezt akarja sugallni kifelé a Világ felé; csakhogy átesik a ló túloldalára; és nagyon beképzeltnek mutatja magát.

Lehet az is amúgy ,hogy fél,hogy ő nem szerethető, vagy tisztában van vele,hogy ő nem szerethető; meg amúgy lehet,hogy ő csak azt hiszi magáról,hogy határozott; és azt hiszi; hogy ezt a határozottságot el is várja a társadalom,theát hogy ne egy "tutyimutyi,nyámnyila" kis valaki legyen; mert ő azt hiszi magáról, hogy csak határozott, tehát nem feltétlen helyes/reális az önértékelése, az önképe, önismerete. Hogy ki ő maga, lehet,hogy nem tudná teljesen pontosan definiálni.

Tehát, ő érzi magáról, hogy szerethetetlen, mert mondjuk rosszindulatú, és akkor ezt valahogy pótolni akarja magában, vagy ilyen beképzeltség által kompenzálni. Vagy legalábbis ezt sugallni magáról. Vagy pedig lehet, hogy állandóan veszélyben érzi magát, és akkor vesz fel egy ilyen "domináns-féle" stílust; mert fél,hogy mások belekötnének, és akkor ezzel elijeszti őket; vagy legalábbis megijeszti,és akkor ha ilyen "nagyon erősnek nagyon keménynek " mutatja magát, akkor tudja, biztosra veszi; hogy nem fognak belékötni, mert aki olyan beszologatos-kötekedős, az mindig a gyenge láncszemeket keresi; tehát önvédelemből is fölveheti ezt a "túlegós" figurát.

De amúgy még az is lehet ,hogy régebben nem volt lenézős, "gonosz" , goromba, Tehát lehet,hogy régebben még tévesen ítélte meg,hogy "ő nem szerethető", mert pedig akkor még az vol.t

De félt mondjuk, hogy nem fogják őt elfogadni, ha megéli önmagát, félt, hogy nagoyn be kéne tagozódni, és akkor tehát ez egy védőpajzsa neki. Hogy így nem mernek vele újat húzni, és lehet ő még akár egy ilyen domináns, főnöktípus is; de ez nem feltétlenül, de a lényeg tehát a védelem. Hogy ne merjenek vele újat húzni, mert ő maga pedig nagyon sérülékeny; csak ezt a képet akarja kifelé sugallni, hogy amúgy nem.

De amúgy lehet,hogy nem is attól félt,hogy kicsit a társadalomban úgy látta, hogy föl kell majd adnia önmagát,hogy elfogadják az emberek, hanem lehet,hogy attól félt,hogy nem fog ez neki sikerülni. Mármint a betagozódás, hogy belesimuljon, beleolvadjon, elvegyüljön/belevegyüljön a többiek közé.

És nagyon retteg tehát pl az egyedülléttől, vagy pl retteghet is.

És lehet,hgoy amúgy meg közben tökre szeretetéhes (de ha kérdeznéd őt, nem vallaná be; tehát ilyen személyes dolgokat ne kérdezz tőle)

;és tehát lehet,hogy pontosan azért szeretetéhes; mert

a)Vagy ő nem tudja egyáltalán szeretni saját magát (csak saját magát, de másokat amúgy szeret; akik kedvesek vele; tehát magára a szeretetre mint olyanra, képes, csak önmaga iránt nem.

b)nem is tudja, mi az a szeretet.; mert még nem sikerült megtapasztalnia; nem ismeri az érzést; még nem élte át, hogy mi ez. Tehát egyáltalán nem is tudja, hogy mi az, a szeretet.

2020. szept. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*Ott az a)-nál amit írtam, mondjuk az anyukája, testvére lehet pl akit szeret, vagy egy pasi; tehát valaki aki ilyen közelebbi, ilyen nagyon szűk belső körből, akikkel kicsit ilyen intimebb=itt meghittebb a kapcsolata.
2020. szept. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
*Ja és azért irritálhat téged ennyire ez a leányzó,mert azt akarja mutatni magáról, hogy ő "felsőbbrendű mint mások"; de benned meg ott van a sértettség, és ez érthető módon, hogy: "de mire föl", tehát tök rossz tényleg, hogy mi alapján képzelheti magát valaki többnek másoknál, és szal ja. Régebben engem is zavart; de már nem nagyon vannak ilyen elvárásaim az emberekkel,hogy ne legyenek beképzeltek;és akkor nem tudok csalódni. De mondjuk tehát nem barátkozom olyan emberekkel, akik fennhordják az orrukat; mert olyan rossz a környezetükben, közegükben lenni. Tehát olyan kellemetlen; tehát,ha tehetem, nem beszélek velük, ha nem muszáj. Tehát ilyen stílusú emberekkel. Szerintem kényelemesebb, nyugisabb kerülni őket. Meg pl főleg, ha látod,hogy mondjuk sunyi a szeme; én ilyen emberrel nem tudok/nem tudnék barátkozni; meghát annyira mások is vagyunk. Abszolút nem értenénk meg egymást.
2020. szept. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Halihó emberek, ez az ember ok nélkül verne meg egy nőt!!!
2020. szept. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a #8 válaszát, összetetten írtad le a gondolataidat. Elgondolkodtató.
2020. szept. 2. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!