Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvost keressek fel?

Milyen orvost keressek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22eves lany vagyok es lassan kezdek idegosszeroppanast kapni folyamatosan erzek valamilyen szagot magamon barhogy tisztalkodok barmivel mosom a ruhaimat,de nem csak en erzem hanem a munkatarsaim is es a fonokom mar sokszor nagyon kinos a helyzet,elszomorito sokszor kerulom az emberi tarsasagot emiatt ami nem tesz jot,sirogorcseim vannak. Mit csinalok rosszul vagy mi lehet az oka? 2,5evig szedtem fogamzasgatlot de leraktam csak ugy magamtol lehet ott rontottam el,vagy esetleg a cigitol lennek budos? Mar nemtudok mire gondolni. Miutan leraktam a tablettat folyamatosan izzadok lever a viz idegbeteg vagyok es sokszor eros romlott kaja szagot erzek magamon vagy valami hasonlot :( No vagyok es kezdem szegyelni magam mert nem vagyok igenytelen es megis van rajtam egy szag ami mindig kisert es nemrudok rajonni mibol fakad vagy mit csinalok rosszul! Valaki adjon tanacsot milyen orvoshoz forduljak mert en felse tudom fogni ezt soha nem volt ilyen problemam meg hasonlo sem,ketsegbe vagyok esve hogy igy kellesz leelnem az eletem,anyukam aztmondta nem erez rajtam semmit de en igen es mindenki mas aki a kozelemben van. Vegtelenul szomoru vagyok emiatt.

#egészség #Furcsa szagok
2021. jan. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, egy hüvelyi fertőzés volt. Én mindig éreztem a szagot, kaptam gyógyszert, aztán elmúlott. Mondjuk én nem izzadtam.
2021. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászaton voltam 2 honapja nekem is az volt csak addig hasznalt a gyogyszer meg a huvelytabletta amig szedtem.
2021. jan. 10. 23:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor kell másik féle.
2021. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!