Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1éve volt spontán vetélésem,...

1éve volt spontán vetélésem, akor rögtön teherbe estem már a 2. Hónapban vetélés óta viszont már egy éve nem sikerul valaki volt már hasonlo helyzetbe? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat barmi es akar semmi....ezt igy abszolut nem lehet megmondani. Nogyogyasz mit latott? Egyebkent ilyen siman van, egy atlagos egeszseges par ha jokor van egyutt is atlag egy-masfel ev ameddig normalisnak tekintheto a teherbeeses. Magyarul elso teherbeeseseddel szerencsesek voltatok (habar sajnos rosszul vegzodott), a mostaninal meg lehet hogy siman csak tobbet kell varni.


Azert en a peteerest kovetnem, hogy a vetelest kovetoen elcsuszott-e, van-e egyaltalan. Ovulacios teszttel vagy orvos altal.

2017. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy a peteérés elcsúszot-e ? Nőgyógyász mindent rendben talált mégsem sikerul azóta ...
2017. máj. 28. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Pco,Ir,Tsh vizsgálat volt már?

Nekem is mindent rendben talált a nőgyógyász,azt mondta hormonbaj sem lehet,hisz rendszeresen rendesen menstruáltam.Aha,csak alulműködött a pajzsmirigyem,ezért volt vetélés,ezért nem jött össze utána...1 év után én elmennék ismet vizsgálatokra...A TSH-t házidoki is tud kérni..De több más oka is lehet,ha nem jön,próbálj úk köröket futni!

2017. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!