Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mértékig normális...

Milyen mértékig normális nőknél a fehér folyás?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy meddig számít normálisnak es rendesek egy nőnek a folyása.


Mert számomra elég zavaró tud lenni mondjuk edzések vagy egy hosszú nap után.


Nem mindennapos dolog, de mint amint említettem edzések utána vagy egy hosszú nap végére általában van és eléggé kellemetlenül érzem magam miatta.


Szóval az érdekelne, hogy ez a nőknél normális dolog e, illetve milyen mértékig?



2021. jan. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Akkor van gáz ha fura az állaga és kellemetlen a szaga. Ne érezd kellemetlenül magad miatta, ha nagyon zavar használj kisebb tisztasági betétet.
2021. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Normális.Nekem is sok van ugyanúgy nekem is edzés és egy hosszú nap után főleg nyáron.Próbáltam a Lactacyd Oxigen Fresh nevű intim lemosóját,az Avon aloés nyugtató intim lemosót most Niveat használok.Mindegy melyiket használod a tisztasági betét nélkül ugyanúgy folyik.Nem szagos vagy ilyesmi csak zavaró hogy naponta 4-szer is lehetne alsóneműt cserélni.Allways Long Plus tisztaságit vegyél mert nagyon jól magába szívja a nedvességet
2021. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!