Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány db és milyen mosható...

Hány db és milyen mosható betéted van egy menstruációra?

Figyelt kérdés
Ki mennyit tárazott be, mennyi fogy egy nap?

2021. febr. 4. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Nincsen itthon, tróger vagyok. Moshatóhoz meg még lusta is.
2021. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
6 csomag libresse
2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

Csak elképzeltem, ahogy mosom a véres betétet.

Öhh...

2021. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

Tampon párti vagyok

Mosható betét meh

2021. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Borzalmasan örülök, hogy sikerült lekötnöm a trollok unalmas perceit is egy rövid ideig, de nagyon örülnék, ha kaphatnék olyantól is választ, aki képes szöveget értelmezni.
2021. febr. 4. 22:40
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég álltam át moshatóra, eleinte én is undorodtam tőle gondolatban, de muszáj volt kipróbálni mert a műanyag társaitól az utóbbi időben már folyton viszkettem, nem éreztem kellemesnek:( Nagyon beváltak, 5-5 db-ot szereztem be első körben (5 közepes napokra és 5 éjszakára).

Kellemesen csalódtam, azóta nincs viszketés és diszkomfort, nem áznak át, nincs szaga, a mosás sem gusztustalan.

2021. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Visszaadtad a reményt! :)

Én most rendeltem egy jó pár darabot, egyelőre vegyes vastagságban és méretben. Kíváncsi vagyok, hogy kb. mennyivel kell majd kipótolnom.

2021. febr. 4. 22:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Annyi még,hogy ha tudod használat után mihamarabb hideg folyóvízben mosd ki és utána be lehet áztatni mosószeres vízbe vagy pedig mosószappanal kézzel ki is moshatod rögtön. Gépben is lehet,de az öblítőt nem ajánlják, helyette ecetet lehet tenni a gépbe. :) Remélem neked is beválnak.
2021. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, meg fogom fogadni! :)
2021. febr. 4. 22:46
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
#6, #7! En kelyhet hasznalok, de lenne hozzatok egy kerdesem... Moshato betetet ugye csak rendes bugyiba lehet tenni? En a gorcsok miatt valtottam a kehelyre es azota nem faj es nem is kell bevennem semmit, mikor megjon. Azert valasztottam a kelyhet, mert azt tangaval is fel lehet venni.
2021. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!