Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen vény nélküli...

Hüvelygomba ellen vény nélküli gyógyszerek közül neked mi vált be?

Figyelt kérdés
Kenőcs vagy hüvelykúp vagy hüvely tabletta?

2021. febr. 8. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
A Canesten a legjobb. Krém, kúp.
2021. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ember szerinted ha felhívom a házi orvosom is kikérem a patikus véleményét akkor játéknak fogom fel? Na jó nincs kedvem értelmiséginek magyarázkodni.:D írtam fentebb próbáld meg értelmezni!

Amúgy ha senkiházi vagy sajnálom :D tudod kinek nem inge ne vegye magára, de akinek inge az jól vegye fel!😊🥰

Nem tehetek róla hogy magadra ismerték:D


#11 nagyon köszönöm neked ❤️hadd kérdezzék vissza hogy, Canesten melyik fajtája jó erre? Annyi féle van már :D

2021. febr. 8. 14:28
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

11. vagyok:

A Canesten Kombi jobb, mert a Canesten Kombi Uno-ban csak egy kúp van, a sima Kombiban pedig 3. A krém hetekig elég.

Hogy ezen mit kellett lepontozni, azt fel nem foghatom...

2021. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
42%

4-es vagyok

Nekem a Micovag kúpot ajánlotta a nőgyógyász candida gombára. Párszor használtam a Canesten combit, nem igazán hatott, de azt nem ajánlotta.

2021. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!