Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gyógyszer mellett lettem...

Ha gyógyszer mellett lettem terhes (még nem biztos, de úgy tűnik), ez nem veszélyes a babára, ettől még lehet teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Megyek majd orvoshoz ha már biztos, de addig is aggódom.
2010. aug. 18. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor én varázslattal lettem terhes :-D
2010. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Abbahagytam azóta, megtartjuk ha terhes vagyok, ez nem is kérdés.

A kioktatóknak üzenném, hogy egyetlenb 100 %-os védettség van, ez pedig a szüzesség. Egyik barátnőm tabletta+gumi mellett lett terhes, szóva lehet ezt fokozni...:) Mindennap bevettem (általában percre pontosan ugyanakkor, max. fél óra különbséggel), soha nem maradt ki egy sem, nem hánytam, nem volta hasmenésem, nem szedtem mellette más gyógyszert, ami gyengítette volna a hatását. Szóval ennyit a nevelésemről:)

A megnyugtatást köszönöm! Elsőnek: rákerestem a gugliban, elolvastam a tájékoztatót, csak olyan tapasztalatok érdekelnének, aki így járt, hogy egészséges lett a babája. Mi sem így terveztük (kb. 1-2 év múlva csak), de az abortusz mégsem merült fel egyikünkben sem. Beszéltem a dokimmal, abban maradtunk, hogy ha egy héten belül nem jön meg, akkor teszt és megyek dokihoz.

2010. aug. 18. 12:56
 13/18 anonim válasza:

Még nem teszteltél?

Honnan tudod, hogy terhes vagy?

Milyen gyógyszert szedsz?

2010. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Semmi sem 100%! Nekem van egy osztálytársam azaz volt aki annak ellenére fogant,hogy anyukája rendesen szedte a gyógyszert,immár egészséges 24 éves nő.

Remélem minden oké lesz. Sok szerencsét.

2010. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"immár egészséges 24 éves nő"


24 éve azért más volt ám a gyógyszerészet.

Mostanában már megbízhatóbbak a gyógyszerek.

2010. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, az egyik pozitív lett, a másik negatív. A doki szerint a gyógyszer miatt nem megbízható. A héten megyek orvoshoz, akkor már okosabb leszek.
2010. aug. 23. 22:43
 17/18 anonim ***** válasza:

NA??? Mi a helyzet??????????


(én vagyok akinek mercilon mellett fogant a kisfia)

2010. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nem várok babát. Viszont közben szép lassan kezdtük magunkat beleélni, szóval majdnem csalódás, hogy így lett. Eldöntöttük, hogy abbahagyjuk a védekezést és jöhet a baba, ha akar:) Mi mindenre jó egy ilyen kaland..:) A doki sem tudja hogy mitől lett a teszt pozitív, lehet hogy megfogant, csak el is ment, de lehet hogy valami hormondolog bezavart. Most kivizsgálás, aztán ha minden oké, akkor hajrá baba:)
2010. szept. 8. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!