Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hsg petevezeték átjárhatósági...

Hsg petevezeték átjárhatósági után hycosy? Érdemes?

Figyelt kérdés
Hsg vizsgálatom volt, sajnos annyira befeszültem, hogy a katetert is alig tudták felrakni, aztán elájultam. A befecskendezés csak pár mpig tartott, megint jött az ájulás, és a doki azt mondta hagyjuk, úgyis átjárhatatlan. Érzéstelenítés és boditas nélkül, henteseknél voltam, az egyik hentes kórházban. Olvastam, hogy érdemes lenne egy hycosy magánba, hátha át tudják fújni. Valakinek tapasztalat? Köszi előre is 28/L

2021. márc. 8. 17:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
Szia! A Hycosy kevésbé fajt? Sikerült azóta a baba?
2021. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem fájt és átjárható lettem. Második inszem sikerült, most vagyok 15 hetes ☺️
2021. aug. 31. 06:43
 13/17 anonim válasza:

Jajj de jó! Szívből gratulálok! 😊

En kedden megyek atjarhatosagira, kérdeztem hogyan készüljek (fajdalomcsillapito pl) azt mondták nem kell semmi. Nekünk is inszem lesz a folytatás valószínű .

2021. szept. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A hycosy akkor és ott nem fog fájni, viszont utána másfél napig enyhe mensi szerű görcs várható. Nekem ez hsgn nem volt, ebből is látszik hogy nem nyomták fel a kontrasztanyagot csak elkezdtèk,de féltek az ájulastol és könnyebb volt azt mondani hogy lombik....
2021. szept. 1. 20:46
 15/17 anonim válasza:
A mensi görcsöket kibirom!😅 mindig nagyon fáj, ha megjon 😬 másnap otthon maradok és pihenek. Egyébként azota kaptam is időpontot keddre. Aztan ha minden oke, megnezunk egy inszemet
2021. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja most nézem, hogy már írtam előtte, na jol van 😊
2021. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Megvolt a vizsgálat és teljesen fájdalommentes volt 😊 tényleg nem kell tőle félni
2021. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!