Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes lenne megcsinálni a...

Érdemes lenne megcsinálni a petevezeték átjárhatóságit abban az esetben, ha volt már a múltban terhesség?

Figyelt kérdés

Nem jön a baba már másfél éve (első lenne) felvetődött, hogy érdemes lenne-e megcsinálni egy ilyen vizsgálatot. Viszont ami miatt egyelőre még nem tettem meg, az az, hogy egy éve már voltak pozitív teszteim, de sajnos nem maradt velünk. Ez viszont ad egy kis reményt, hogy maga a terhesség létrejöhet, így valószínűleg nincsenek elzáródva (vagy legalábbis az egyik biztosan nincs) és ha nem muszáj nem csinálnám meg ezt a vizsgálatot.

Tapasztalatok a témában? Köszönöm



2020. márc. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Pár napja voltam , 2 terhesség probléma mentes után , minden rendben konkrétan ez a vizsgálat még a dokit is megnyugtatta és persze engem is !
2020. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Elzáródás bármikor kialakulhat.
2020. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy bármikor kialakulhat, de akkor eszerint havonta, negyedévente is lehetne járni a vizsgálatra egy hosszabb ideje próbálkozó nőnek...

Világos számomra is, hogyha több éve lett volna ez a terhesség akkor azóta simán előfordulhat, hogy elzáródtak, tehát nem is gondolkodnék, hogy megcsináltassam-e, így viszont hogy épp csak 1 év telt el, reménykedem benne, hogy nem ez az oka annak, hogy azóta nem lett másik pozitív teszt.

De akkor ahogy kiveszem a válaszaitokból, mégiscsak szem előtt marad, mint opció.

2020. márc. 7. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok,bennem például felsem merült ez a dolog , dokinak mondtam ennyi ideje próbálkozunk sorolta is miket kér. Jobb tudni minden rendben avval is mint hogy kiderüljön ott a bibi esetlegesen mind kettőnel !
2020. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már volt gyerekem, mégis megcsináltatta volna. Csak aztán spontán teherbe estem.
2020. márc. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszott is méhen belüli terhesség a korábbinál?

Létezik részleges elzáródás is, ahol a kiskatonák méretüknél fogva még átjutnak, de a megtermékenyített petesejt nem.

Ne félj az átjárhatóságitól. Esetleg még meg is nyithatja, ha van egy kis elzáródás.

2020. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem jutottam el az első ultrahangos vizsgálatig vele sajnos így nem tudom :(
2020. márc. 12. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!