Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha azt hazudom a nőgyógyás...

Baj ha azt hazudom a nőgyógyásznak hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőnek megyek majd nőgyógyászhoz és anyukám szervezi le stb mivel egészségügybe dolgozik és nem szeretném ha megtudná hogy nem vagyok szűz. Tudom nyilván nem buta az orvos látja hogy nincs szűzhártyám (bár az lehet tampon miatt is akar). Szerintem nem csinálok ezzel rosszat, nem változtat a vizsgálat eredményein, vagy tévedek? És tudom nem helyes az orvosnak hazudni.

18/l



2021. márc. 11. 09:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem mondja el anyádnak, ha mégis így lenne jogi útra is terelhetnéd, de nem fogja nyugi.
2021. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj az orvosnak, ahogy az első is írja, nem fogja az orvos anyuddal ezt kibeszélni.
2021. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem érdekli, inkább csak örül, hogy végre nem egy bolhás cigányasszony került sorra.
2021. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme?
2021. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Az első pillanatban látni fogja. Olyan nincs hogy valakinek nincs szűzhártyája. Mindenkinek van, csak aki már él szexuális életet, annak szétszakadt, de ott van az, nem szívódik fel...

Nyilván egy szakorvos látja a szakadásból hogy valami sport miatt szakadt el, vagy behatolás miatt.

Ha az édesanyádat hülyének nézed (nem mintha 18 évesen lenne bármi beleszólása hogy szűz vagy vagy sem) legalább az orvost ne nézd hülyének.

Egyébként meg nem mondhatja el anyukádnak hogy nem vagy szűz, mert köti az orvosi titoktartás.

Mellesleg anyukád valszeg tudja jól, ha szűz lennél, nem küldene nőgyógyászhoz, ugyanis a szüzeket nem vizsgálják érdemben, nem tudják felnyomni a kacsát mert nem az orvos akar lenni az, aki elszakítja valakinek a szűzhártyáját.

2021. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak titoktartási kötelezettsége van, akkor sem mondhatná el anyádnak ha ő lenne a legjobb barátnője, mert a karrierjét kockáztatná.

Arra nem gondoltál, hogy nem pletykálkodni akar hanem mondjuk azért érdekli, mert sokkal több betegség, fertőzés lehetősége fennáll miután már nem vagy szűz? A rendes vizsgálathoz tudnia kell mindenről.

Szóval de, nagyon is változtat a vizsgálati eredményen.

2021. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

Hazudj.

Az.

Orvosnak.


Amúgy az orvosi titoktartás kötelezi rá, hogy ne mondja el senkinek.

Az autószerelőnek sem kamuzza az ember, hogy márpedig ő cserélte az olajat, mert akkor a szerelő máshol keresi a problémát. Csak ha egy kocsit szarul javítanak meg, az kicsit kevésbé para, mintha téged félrekezelnek.

2021. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%
Erre van egy jó, bevált módszer (ami nem kamu, barátnőm tényleg így járt): Fogalmad sincs, ép-e szűzhártyád, mert kb. fél éve kipróbáltad a mini tampont, és olyan érzésed volt mintha kiszakadt volna, tessék már ránézni.
2021. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérd meg világosan hogy ne mondja el neki. Elvégre már felnőtt vagy.
2021. márc. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8, barátnőd végtelenül buta.
2021. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!