Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha azt hazudom a nőgyógyás...

Baj ha azt hazudom a nőgyógyásznak hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőnek megyek majd nőgyógyászhoz és anyukám szervezi le stb mivel egészségügybe dolgozik és nem szeretném ha megtudná hogy nem vagyok szűz. Tudom nyilván nem buta az orvos látja hogy nincs szűzhártyám (bár az lehet tampon miatt is akar). Szerintem nem csinálok ezzel rosszat, nem változtat a vizsgálat eredményein, vagy tévedek? És tudom nem helyes az orvosnak hazudni.

18/l



2021. márc. 11. 09:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

8: ugye te valami full tájékozatlan kis tini vagy????


Mini tampontól nem szakad szanaszét egy szűzhártya! Láttál te már hímvesszőt közelről????? A méretkülönbség esetleg nem tűnt fel? :-DDD


Persze ha ilyen minipo:ccsel volt dolgod, akkor nem csodálkozom... :-D

2021. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az orvos a büdös életben nem tesz fel olyan kérdést, hogy " Katika, ép a szűzhártyája?".... Azt Kérdezi él e nemi életet. Az információ Katikának és ah orvosnak fontos, másra nem tartozik és mással enm is lesz megosztva
2021. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
17%

A 8!-as mindent leírt.

A nőgyógyász egy értelmes felnőtt ember. Se nem röhögte ki a 8-as barátnőjét hangosan amíg bent volt, se nem mondta el az anyjának, hogy nem szűz. Nyugi a tiednek sem fogja, és ha nem trükközöl, akkor akkor csak egy, a vizsgálathoz fontos adat lesz az, hogy nem vagy szűz és nem egy jó sztori (persze csak névtelenül) az orvosiban.

2021. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
A 8. egy oltári nagy baromságot irt le, de ne zavarjon.
2021. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14-es, 13-as vagyok, lehet nem volt egyértemű, de pont ezt írtam, ne trükközön, mert az orvos sem hülye, az első mondat csak irónia volt.
2021. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász SOHA Nem tesz fel olyan kérdést, hogy szűz vagy-e! Mert azt azonnal látja. :-D


Legfeljebb azt kérdezi meg, hogy élsz-e aktív nemi életet.

2021. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%
Jézusom, 8-as vagyok, azért ekkora utálattal nem számoltam. Akármilyen meglepő, létezik ilyen, nem mindenkinek van betonból a szűzhártyája, hogy csak egy méretes ... szakítja át. Valakinek ennyitől is átszakad, de megkérdezhetitek a nőgyógyászotokat, ha ez ennyire meglepő. Ritka, de van ilyen. Nem vagyok tinédzser, köszi.
2021. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%
17, persze, most sértődöttségből kezdj el virágnyelven rbancozni mindenkit. Okos.
2021. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

17!


A probléma nem ah volt, hogy nem szakadhat el a szűzhártya a tampontól, hanem az, hogy az orvos nem tesz fel olyan kérdést, amire ez lehet a válasz. A kérdés az lesz, hogy él e aktív nemi életet.

2021. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

17: hát akkor méginkább gáz, hogy ilyesmiket írogatsz....

Egy tinitől még némi fejcsóválással érthető lenne... :)))))

2021. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!