Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha azt hazudom a nőgyógyás...

Baj ha azt hazudom a nőgyógyásznak hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőnek megyek majd nőgyógyászhoz és anyukám szervezi le stb mivel egészségügybe dolgozik és nem szeretném ha megtudná hogy nem vagyok szűz. Tudom nyilván nem buta az orvos látja hogy nincs szűzhártyám (bár az lehet tampon miatt is akar). Szerintem nem csinálok ezzel rosszat, nem változtat a vizsgálat eredményein, vagy tévedek? És tudom nem helyes az orvosnak hazudni.

18/l



2021. márc. 11. 09:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal cseszel ki. Úgy kérdez ki, olyan vizsgálatot csinált stb. Ha dugni mersz, anyádtól miért kell félni?
2021. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19%

Ha azt hazudod, akkor végbélen keresztül fog vizsgálni, mint a szüzeket.


Az annyira nem kellemes érzés azért (nem fáj, csak na). Bár a hüvelyi vizsgálat sem szupijó, ez is tény.

2021. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy felnőtt, miert kell titkolozni? Kétlem, hogy anyukádnak elmondják, de ha igen miért baj? Légy őszinte, különben felesleges orvoshoz menni.
2021. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Avaly!


Nem, nem fogja, azt csak jóval fiatalabb lányoknál szokás.

2021. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 _moonlightshadow_ ***** válasza:
Nem fogod tudni becsapni és teljesen felesleges is. De nem fogja elmondani édesanyádnak.
2021. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!