Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom kiszedni a tampont,...

Nem tudom kiszedni a tampont, van ötletetek, hogy kéne?

Figyelt kérdés

Meg van telve rendesen, még fél 7kor tettem be egy minit, sosem volt ilyen gondom, de most egyszerűen annyira fáj, hogy nem sikerül. Próbáltam guggolva, próbáltam nyomni, semmi.

Most rajtam be egy betétet, ha nincs más, reggel megpróbálom kiszedni.

Van ötletetek?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 18. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
rajtam=raktam
2010. aug. 18. 22:54
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyusz, én is jártam igy mert gagyi tamponom volt, és nem tudtam kivenni, nögyogyész kivette 1 sec. alatt, ja és mondta nem én vagyok az elsö aki ilyennel jön, tehát menj nyugodtan
2010. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem o.b. van, így még sose jártam :S ha reggel megyek, addig nem lesz semmi bajom, ugye?

14/L

2010. aug. 18. 23:01
 4/11 anonim válasza:
guggolj le széles terpeszbe, kezdd el finoman nyomni, és amikor vmennyire lecsúszott már kézzel is ki tudod venni. ha nincs tele nem fog kicsúszni :(
2010. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megpróbálom még egyszer.
2010. aug. 18. 23:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Guggolj le, ha még nem jött ki azóta, és nyomj, mintha kakilnál.
2010. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kihúzószál leszakadt vagy csak szimplán fáj ha próbálod kihúzni?

Az előzőek jól leírták,gugolj le és nyomjad,ha megvan a kihúzószál akkor közben óvatosan húzzad.Ha nincs rendesen megtelve akkor hiába nyomod nem fog kijönni.

Megpróbálhatod azt is,hogy jól kezet mosol és felnyúlsz a hüvelyedbe,megpróbálod kiszedni.Amikor nekem leszakadt a kihúzószál akkor én felnyúltam(igaz kotorásztam egy darabig)és sikerült kivenni.De ha nem sikerül akkor nőgyógyász kiveszi,de reggelig ne hagyd bennt.

2010. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggelig semmiképpen se hagyd benn! Jól írták a lányok előttem a technikáját. De ha nem megy, akkor sajna irány a nőgyogyi ügyelet!
2010. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem sikerült este kiszednem, reggel felkeltem, akkor is próbálkoztam órákig, guggolva nyomtam, nem bírtam mert fáj, erre beleültem egy kád vízbe, nem is raktam szét teljesen a lábam, valamennyire kinn volt, erre kihúztam...

Helyben rosszul lettem, hogy mit bénáztam ezen annyit :D

Amúgy csak szimplán fájt, ilyen még sose volt. Nem szakadt ki a kihúzószál.

2010. aug. 19. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na örülök, hogy sikerült végül is. Azért legközelebb ne hagyd benn ennyi ideig, mert csúnya fertőzés lehet a vége!
2010. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!