Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hámsérülések a kisajkak...

Hámsérülések a kisajkak belsején?? Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, általában nem nagyon vizslatom magam odalent, ezért lehet, hogy korábban is pont így nézett ki, fogalmam sincs. Hüvelygombám volt, illetve csipő vizelet, kaptam antibiotikumot és kúpot is. Viszketés stb. megoldódott, fájdalmas vizelet maradt, de már nem "fentről", a húgycsőben érzem, hanem kívül. Gondoltam megnézem, hátha valamilyen bőrproblémát irritál a vizelet. Akkor láttam meg a kisajkak belsején mindkét oldalon, a csiklóhoz közel ezeket. Van egy vágás szerű csík, de nem pirosabb, és nem fáj különösebben érintésre. Valamint vannak pár mm-es kinövések, amik nem tudom eldönteni, hogy a hám sérülései vagy csak "plusz" bőröcskék. Ezzel vajon el kéne menni nőgyógyászhoz? Júniusra van legközelebb időpontja, sürgősségit tudnék egyedül kérni, de nem tudom ez van-e olyan fontos.

2021. márc. 16. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A kúp kimarhatta, hámosító krémmel kend be, ha nem múlik, akkor nézesd meg.
2021. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2021. márc. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!