Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruacio oka...

Nagyon erős menstruacio oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Szinte lökésszerűen és nem szeretném otrombán kifejteni de ha felállok ülő helyzetből szabályosan ömlik. Éjszakai betétet használok nappalra és gyakran cserélem. Annyi vért veszítek, hogy a mindennapi teendőimet sem tudom ellátni. Időben megfelelő időben pontosan jön csak ez az erősség borzalmas.
2021. ápr. 4. 19:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8 Sajnos magánra nincs most pénzem. Pedig jó lenne.

Esetleg valami gyógynövényt nem tudtok ami jó lehet erre ?

2021. ápr. 4. 20:13
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
9: Jó, köszi.
2021. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

11: A kisrutin az csak 2-3 000 Ft.

Igen, Maria Treben könyvében vannak rá gyógynövények, illetve gyógyszerész és bioboltos tud neked ötletelni.

2021. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13 Jah, köszönöm én azthittem több akinél egyszer voltam magándoki 12 ezer volt összesen . Plusz a gyógyszer amit felírt.
2021. ápr. 4. 20:16
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
És a kisrutinnal amúgy mi a fenére megy, azon kívül, hogy esetleg megtudja vérszegény-e? :D
2021. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

14: De ez labor, magánlabor, ott nincs orvosi konzultáció.

15: Meglátja, van-e valami feltűnő eltérés, valami trauma a szervezetben, amitől 3 hónapja máshogy működik. Én is mikor rosszul voltam egyszer, vérképpel mentem az orvoshoz már, és abból rögtön tudta, mi bajom, és utalt is kórházba.

2021. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16 Köszi igen hàtha megtudok belőle valamit, mert előtte nornalis volt sokat stresszelek most lehet akár attól is erős?
2021. ápr. 4. 20:21
 18/21 anonim ***** válasza:

17: A legkommerszebb ok az, hogy ciszta és ilyenkor ürül. A ciszta vérrel teli is lehet meg más folyadékkal teli is lehet.

Esetleg ha nőtt a hasad, nehezebb lettél, akkor valószínű az.

2021. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

41 éves voltam kb amikor nálam kezdődött (most 43 leszek). Nagyon stresszes év állt mögöttem. Több dokinál is voltam, ugyanez a brutál vérzés mint nálad, meg el is húzódott 8-10 napig (csak első 2 nap volt sok vérzés). De nem görcsölt.


Sztk-s orvosok kb leszarták, az egyik UH-t kért, de nem hüvelyit.

Magándokihoz mentem végül, ő is azt mondta h tök rendben van minden. Hormonális spirál ügyben mentem.hozzá eleve. Nekem irtó visszeres a lábam, fogigátlót már nem.szedhetnék, de ebben csak nagyon minimális progeszteron van.


Azóta jó a helyzet, nyugodtan alszok éjszaka, nem ázik át a szuper betét + szuper tampon kombináció.


E doki azt mondta h kérjek a háziorvostól nagylabort, mert szte belgyógyászati oka lehetett az erős verzésnek. Terhesség alatt pajzsmirigy alulműködésem.volt - ez is okozhatja!


Háziorvos magasról tett a problémámra, de mivel férjemet ismeri, ezért elküldött vérvételre. Valóban a határérték fölötti volt a TSH-m, de mivel nem sokkal, ezért már telefonon elhajtott a házidoki asszisztense h ez semmiség.


Ha lecseng a covid, el fogok menni magán endokrinológiára, mert szinte minden pm-alulműködéses tünetem megvan. Lehet a dokinak ez semmiség, de nekem nem jó h a hajam fele már kihullott és akárhány óra pihenés után is kimerült vagyok állandóan. Teszem.a dolgom, nem használom kifogásnak - de nagyon jó lenne újra frissnek lenni. Hajjal.

2021. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyi h az elhúzódó menzesz továbbra is fennáll. Meg az van 1 éve h kb 3 havonta van menzeszem. Eddig világ életemben 28 napos ciklusom volt.


A magándoki ránézésre azt mondta h kizárná h már a klimax kezdődött volna nálam, többek között erre is mondta h belgyógyászati okot kell keresni.

Jó lenne már ha vk nézetne hormonszinteket - hogy egyáltalán tudja az ember milyen irányban induljon el pl gyógynövényekkel.

2021. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!