Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetet?

Mi történhetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok a lényegre térve, januárban voltam utoljára a férjemmel, azóta el váltunk.

A menstruaciom január óta nagyon furcsa! Hol késik hol pedig nagyon nagyon kevés vér van,vagy csak barna folyás. De január óta minden hónapba meg jön egy kicsit max egy napra!

Március óta 16átol atvaltot 28ara a menstruaciom, de az áprilisi hónapba nem jött meg 28an.viszont fel szedtem pár kilót, 48kilorol 60 ra! Próbáltam dietazni de a hasam akkor is nagynak tűnik és a csípőm is. Arra gondoltam hogy talán a nasik miatt! Mai napon a rantot hús szaga nagyon zavart azt hittem a hús romlott. De mások szerint csak én érzem. Valaki volt már így? El megyek orvoshoz ha nem jön meg persze. De kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye... Helyes írási hibák miatt bocsánat.

Azt ki hagytam hogy a vaginaba ha bele tapintok érzek valamit! Olyan mint egy kis golyó.


2021. máj. 3. 16:02
 1/5 anonim válasza:
Tesztet csináltál?
2021. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egyenlőre nem.
2021. máj. 3. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben, amíg a tesztek nem voltak széles körben elterjedtek, voltak róla feljegyzések, hogy nők 3-4 hónapos “álterhességet” is szimuláltak. Simán lehet, hogy neked is pszichés. Egy tesztet érdemes lenne csináltatni...
2021. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A válást nagyon sok nő a nasikkal próbálja túlélni. Attól viszont felszöknek a kilók, és felborul a bélflóra, hasi diszfunkció lép fel.
2021. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kis golyó a méhszájad, normális. A szakítás, hízás is felboríthatja a ciklust, de a teszttel kellene kezdeni, hogy a terhességet ki tud zárni, már ha ez lehet kérdés.
2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!