Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szerintetek? Mi...

Terhesség szerintetek? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Három és fél hete voltunk együtt párommal (legalábbis erre az időpontra gyanakszom) persze utána is többször.Három napja szétrobban a fejem,szédülök,hányingerem van időnként,nagyon fáradékony vagyok és álmos.

Csináltam egy Clearblue tesztet,Gabrielt és egy One Step tesztcsíkosat.Az első pozitív lett a másik kettő negatív...



2017. dec. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztetek,akkor lehetsz terhes.Hogy-hogy mi történhetett?

A peteérésed nagyjából mikor lehetett?

2017. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajaj

abbol a tesztből vegyèl mèg ami pozit mutatott lehet az èrzèkenyebb mint a màsik kettő ha veszel kettőt ès mind a kettő pozi akkof tuti terhessèg

2017. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megzavart kicsit hogy egy pozitív lett a másik kettő meg negatív...Lehet hogy az első Clearblue hibás volt?

Vettem másikat kettőt,újra tesztelek ahogy a második válaszoló javasolta.Nem lenne probléma a baba,mindketten nagyon szeretnénk kisbabát párommal és elég hosszú ideje nem sikerült eddig sajnos.

2017. dec. 6. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a one step 3 nappal hamarabb mutatta ki a terhességet mint a digi clearblu.
2017. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igazi pozitív (nem száradasi csíkos..stb) akkor hibás pozi nincs..

Akinek nem lett baba, annak vélhetően csak elindult valami, és sajnos elment.

Hibás, korai teszt negatív van...


Egyformával tesztelj, reggeli elsőből..azért, mert napközben nem konrollált a vízfogyaztásod....

2017. dec. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem aÉs a clearblue mindig mutat + át. De baba nincs....
2017. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!