Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy van ez? A párotok termész...

Hogy van ez? A párotok természetes illata van,hogy taszít?

Figyelt kérdés

Házas férfiak, nők, meleg nők véleménye érdekelne.


Például ott lent? Vagy szeretitek a nemi szerv valódi illatát?

A nőket szokta zavarni a saját illatuk? Van, hogy aggódnak, a párjuk vajon fog-e undorodni tőlük?


Néha átüt a nadrágon egy nő vaginájának az illata? Egyszer bátyám szólt be, hogy:,, na mivan? Tán nem mindjárt menstruálsz? Árad belőled valami!"....krva kedves. Mindig figyelek ilyenre, de menzesz előtt, sajnos, erősebbek a szagok:(


Fújja az ember magát parfümmel is ott lent?


Kár ezen aggódnom?


23/L



2021. máj. 25. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

nő vagyok és nagyon szeretem a párom (férfi) illatát. persze minden nap fürdünk, szóval nincs semmi erős testszaga, de rám nagyon izgatóan hat akár a farkának illata/íze is. persze ehhez hozzájárul az, hogy ő pl pisilés után kb mindig megmossa a farkát, szóval ha spontán leszopom, akkor is nagyon kellemes íze van, nem undi állott vagy izzadt kanszag :D


nem aggódtam igazából soha, hogy a páromnak nem fog tetszeni a puncim illata (vagy lehet tiniként paráztam, de akkor sok felesleges hülyeségen agyaltam). én is odafigyelek nagyon a higéniára (ez nem azt jelenti, hogy befújom parfümmel, azt ne tedd!!!! meg nem kell túlzásba vinni sem a szappant/intimmosakodót, mert azzal pont felvoríthatod a hüvelyee phját, elég kívül megmosni, belül soha!)


amikor régen még betéteh használtam menstruációkor, akármilyen gyakran cseréltem, volt hogy éreztem azt a tipikus szagot magamon és nagyon zavart. esetleg próbálkozz meg az intimkehellyel, semmi kellemetlen szagot nem fog senki még akkor sem érezni, ha odadugja az orrát. én ezt használok, a párom simán kinyal így mensikor is és nem érez semmilyen szokatlan szagot/ízt

2021. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség van az erősebb illat és a szag között!


Nagyon könnyen rájöhetsz, normális-e a helyzet nálad. El kell menni egy kenettenyésztésre, ahol kiderül van-e patogén bakérium/gomba/vírus a hüvelyedben, és milyen állapotú a hüvelyflórád.


Ha negatív, akkor semmi baj, mindenfajta illat természetesnek tekinthető (kinek erősebb, kinek kevésbé). Vény nélküli hüvelyflóra helyreállító kúpokkal vagy krémekkel rásegíthetsz (Protexin Gynophilus, Lactofeel, Vitagyn-C, Lactinelle stb...) meg azzal ha nem szappant/tusfürdőt használsz oda, hanem pl. a dm-es Jessa mindenmentes sensitiv intim mosakodóját napi egyszer. Mellette minden nagywc után mosd meg magad! AZ rengeteget számít.


Ha meg valami kórokozó okozza, természetesen kezelni kell.

2021. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 kanszag 😂😂

Köszönöm a válaszodat!♥️🌼

2021. máj. 25. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:
#2👍👌
2021. máj. 25. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen egyáltalán erős szagom odalent, engem nem zavar az illata. Azon sem aggódtam sohasem hogy mit fog szólni a párom, tudom hogy egészséges vagyok és oda figyelek a higiéniára ezért nem lesz kellemetlen szagom. Sose ütött még at nadrágon keresztül a szag, akkor gondok vannak, nem szabadna annyira erősnek lennie. Parfümöt eszembe se jutott volna oda fújni te se tedd mert csak fel borítod vele a hüvelyflórád.
2021. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Imádom a párom illatát. Szerencsére nincs oda az illatszerekért, így tisztán érezhetem is naphosszat. Így jó, és nem akarnám, hogy bármivel is elfedje. A hüvelye sem szagos. Van némi illata, de az inkább csa izgató, mintsem hogy kellemetlen lenne. Fiatal koromban egyszer belefutottam olyan csajba, akinek olyan büdös volt a puncija, hogy komoly kétségeim merültek fel, hogy egyáltalán eláll-e még estig?
2021. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már nagy baj ha taszít a párod illata, mert az azt jelenti, hogy nincs meg köztetek a megfelelő kémia 🤷‍♂️
2021. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon finnyas vagyok, olyan ember nem lenne a parom, akinek nem birom a szagat. Egyreszt valoban ne legyen budos, masreszt a termeszetes szaga ne tunjon idegennek szamomra. A parom utan a vecere bemenni sem undorodom, es a szennyese valogatasakor sem erzek zavaro szagot. De mas emberek feloltozve is tudnak olyan szagot arasztani, hogy kizart, hogy azt toleralnam.
2021. máj. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!