Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ilyen tünetei...

Másnak is ilyen tünetei vannak amikor várandós?

Figyelt kérdés
Melleim beduzzadtak, feszülnek, erek jelentek meg rajtuk elég feltűnően főleg bimbónál. Pattanásszerű pöttyök lettek rajtuk, valamint maguk a bimbók jobban kidudorodnak. És körbe sötétek lettek a bimbók mintha körbe rajzolták volna. Valamit a méhemben érzek 2 hete feszülést, nyomást. Holnap fogok tesztelni de izgulok, ezért szeretnék kérdezősködni hogy mire számítsak. Félek hogy negatív lesz. Lehet más is amitől a mell és a méh is egyszerre változik így? Egy hónapja tartanak a tünetek, menstruációm gyenge fél napos volt az utóbbi 2 hónapban.
2021. jún. 22. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de erre biztos válasz nem fogsz kapni. Lehet hormonális problémád is.
2021. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a hormon probléma mitől alakulhat ki? (Nem szedek gyógyszert, se fogamzásgátlót)
2021. jún. 22. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől, akár feszültebb időszak, súly változás is okozhat ilyet.
2021. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feszült sem vagyok, se nem híztam ,se nem fogytam.
2021. jún. 23. 05:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2021. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!