Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az oka, annak, hogy második...

Mi az oka, annak, hogy második szexnél sokkal jobban fájt a behatolás, szinte nem is bírtam ki, mint az első szexnél?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszítettem el a szüzességem, az első eléggé fájdalmas volt, de bement, utána már nem fájt, de amikor kb másfél-két óra múlva újra megpróbáltuk akkor már annyira fájt, hogy szinte nem is bírtam ki, és az amúgy rendes feher színű gumi olyan sárgás színű volt.

A pisiles nem fáj, nem csíp, nem vérzik, és nem is fáj sehol sem.



2021. júl. 12. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Mert másodszor egy sebet dörzsölt a partnered
2021. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Mert a partnered egy idióta, aki nem hagyott neked időt miután elvesztetted a szüzességed. Ku.rva nagy gáz ha a szexet "ki kell bírni" a nőnek.
2021. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem voltál elég nedves.
2021. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél elszakadt a hártya, úgymond nyílt, vérző seb keletkezett. Másodszor a sárga cucc plazma volt, hétköznapi nevén "seblé".

Érdemes az első után minimum egy hetet várni, nyilván be kell hegednie a "sérülésnek".

Egyébként nem hinném hogy elég érettek vagytok a szexhez.

2021. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a barátod - vagy mi ez - nem hagyott időt neked regenerálódni.


2-3 napot kellett volna, annyi idő alatt begyógyul a felületi sérülés, és óvatosan! lehet próbálkozni.

2021. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A pocsék partnerválasztás, hogy leszarta mi van veled, mert fontosabb volt hogy éppen áll neki...
2021. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!