Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrű okozhat hasi görcsöt?

Hüvelygyűrű okozhat hasi görcsöt?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el használni Ladeering hüvelygyűrűt. Az első egy-két napban semmi gond nem volt, aztán kezdődött a fejfájás, ami nekem előtte még soha nem volt nekem. Amire ez elmúlt kezdődött a hasi görcs, így tegnap este kivettem a gyűrűt, de a görcs még mindig tart. Nem túl erős, gyógyszert nem kellett rá bevennem, de azért zavaró. Félek, hogy ez nem normális mellékhatás. Jövő héten megyek vissza az orvoshoz, addig is tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Előre is köszönöm.



2021. júl. 21. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Hormonhatású készítmény, ami a véráramba juttat hormonokat, előfordulhat.


Gyakori: 10 nő közül legfeljebb 1 nőt érinthet

- hasi fájdalom, hányinger,

- a hüvely gombás fertőzése (kandida gomba okozta fertőzés), a gyűrű okozta kellemetlen érzés a hüvelyben, a nemi szervek viszketése, hüvelyváladékozás,

- fejfájás vagy migrén, depressziós hangulat, csökkent nemi vágy,

- emlőfájdalom, kismedencei fájdalom, fájdalmas menstruáció,

- faggyúmirigy-gyulladás,

- testtömeg-növekedés

(...)

Tehát hasonló mint tablettánál.

2021. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!