Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merula intimtölcsér nektek...

Merula intimtölcsér nektek nem nyomja a hugyhólyagot?

Figyelt kérdés
10.000 ftért vettem, és nem szeretném egy használat után kidobni. Alacsony mészájam van, amihez kevés kehely kompatibilis. Ez előtti bevált volna, de kicsi kapacitása volt, mellesleg kínai volt…Az első 2 napban szivárgott durván, vagyis folyt ki. Valószínű belelógott a mészáj, mert teljesen kinyílt, de mégsem volt csak félig. A 3. naptól magasabbra mászott, így már klassz volt a kehely, de orvosira kellett váltanom. A merulának alaposan utána néztem, valószínű volt, hogy be fog válni. De folyamatos vizelési ingerem van tőle, akkor is ha alacsonyra teszem, akkor is ha magasra. Kicsit nehezen nyílik ki, de meg tudom oldani. Kivenni sem nehez. Egyedüli baja, hogy megőrülök tőle, majd amikor kivettem még órákig olyan volt mintha pisilnem kellene, de a wcn nem indul egy cseppnél több. Most mit csináljak? Másik kehelyre nincs pénzem, ezt is alig tudtam megvenni.

2021. júl. 30. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Akkor addig veszel egy csomag betétet, húha.

Amúgy meg tuti van facen valami intimkelyhes csoport, oda írd ki inkább ezt a kérdést, itt nem sok olyan ember lesz úgysem, aki ugyanezt használta és tünetei voltak tőle. Inkább mondanám azt, hogy felfáztál, csak összefüggésbe hozod az intimkehellyel.

2021. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom. Nem fogok betétet venni, mert zw vagyok. Húha. A mosható nem vált be.
2021. júl. 30. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keményebb anyagú ez a kehely? Ha nyomja a hólyagod, nem tudom tudsz -e bármit tenni. Kidobni azért ne dobd, egy csomó cég aki forgalmazza visszaveszi ha nem vált be, függően attól hogy hol vásároltad.

Ha nem akkor se, hátha még is meg tudod szokni.

2021. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem olyan félkemémy lehet.

Ok, köszönöm 😙

2021. júl. 30. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha érzékeny a hólyagod, előfordulhat, hogy nyomja. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Puhább vagy keskenyebb kelyhet kell választani. A gömb alakúak sok nőnek nem válnak be.


Az említett Facebook csoportban sokan foglalkoznak ezzel a témával. Tudnak másikat ajánlani, és bizony vannak, akik vesznek is már kipróbált, fertőtlenített kelyhet. Így anyagilag sem jössz ki annyira rosszul, mintha kidobnád.

2021. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Tízezerért már mosható betéteket tudsz venni, és az nem nyomja a hólyagodat...
2021. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj a moshato betetekkel, hogy all alattam a ver..Nem tul kenyelmes. Meg el is csuszik, de az elobbi jobban zavar. Van nekem 3 fajta, meretu…

Nincs facebookom, es emiatt nem is akarok csinalni.

2021. aug. 1. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem XL van, nem tudom segítség lesz-e a válaszom:

Én is próbáltam már több kelyhet és ez valóban nyom. A többivel nem volt ilyen gond. Nem tudom, hogy a méret miatt van-e, vagy amiatt, hogy keményebb is, mint a korábban próbáltak. Annyi biztatót tudok mondani,hogy idővel valamivel jobb lett a helyzet (eleinte konkrétan nem tudtam pisilni tőle) De most se mondanám a legkenyelnesebb kelyhemnek. Csak a kapacitása miatt tartottam meg, néha szükség van rá

2021. aug. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!