Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első tamponhasználat?

Első tamponhasználat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves létemre most először próbálom a tampont. Nyaraláson vagyok szóval szeretném ha működne. (Igen, voltam olyan béna, hogy előtte nem teszteltem soha)

Szóval elolvastam a használati útmutatót igen, valami mégsem jó. Alapból felhelyezni is baromira fájt (nem vagyok szűz) és most hogy bent van minden lépésnél olyan érzés mintha csúszna ki, pedig igyekeztem mélyre tolni. Továbbá fáj az alhasam is amióta bent van.

Mit csinálhatok rosszul? Más tamponnal sportol stb, én meg 10 perc alatt sétáltam le 5 métert vele kb 😬 nem lehetek ennyire béna! Esetleg valaki tud valami hasznos tippet vagy ötletet adni?



2021. aug. 14. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem toltad fel eléggé, akkor jó, ha egyáltalán nem érzed.
2021. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Az is lehet, hogy nagy neked a méret. Esetleg minit próbálj meg, ha nem azt használsz.
2021. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!