Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozik a punci kinézete...

Megváltozik a punci kinézete szülés után?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 18:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De te egy picit szeretsz, vagy azt a mindenféle szövegekből álló gondolkodni, érezni is képes szövetet, amit embernek hívnak? Ha nem, maradj a kémcsöveknél. Nem való neked emberi párkapcsolat.
2021. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21

Ennek fuss neki mégegyszer...

2021. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%

17-es vagyok.


Kinézetre szűkebbnek néz ki, mint szülés előtt. Olyan érintetlennek nézett ki, amikor utoljára néztem. (1 éve szültem, rég néztem rá, lehet azóta újra lestrapáltuk😁)


Ez vagy azért van, mert a férjem titkon csúsztatott valamennyit a doki zsebébe, hogy szűkebbre varrjon😁 vagy azért, mert szülés előtt 3 hónapig nem szexeltünk (kivéve utolsó előtti nap), aztán pedig az első fájásoktól számítva 2,5 órán belül megszületett a kislányunk, a kitolás rész szerencsére elég gyors volt, nem viselte meg sem az ő szervezetét, sem az én szervezetem. Pici volt ő is, 2,7 kg. Azért, ha egy 4,5 kilós babát szültem volna 9 óra alatt biztosan nem írnék ilyeneket és szerintem, ha lesz tesója akkor biztosan nehezebb szülés lesz vagy jobban nyoma lesz nálam odalent.


19-es: Szerintem, ha egy házasság tönkre megy egy megváltozott punci miatt, akkor azért ott nem az a gond, hogy a férfi amiatt kiszeret a nőböl. Te elhagynád a férjed, ha pl egyik napról a másikra megváltozna a férjed farka picit kinézetre, de attól ugyanúgy szeretne, foglalkozna veled és a szex is menne funkcionálisan ugyanúgy? Szerintem nem. Itt inkább szerintem az lehet gond, ha egy nőnek elmegy az önbizalma a megváltozott punci miatt, nem kívánja úgy a szexet, konzervatívabb lesz, utálja a testét, felgyűlik benne a feszültség és ezért még a hétköznapi magatartása is egy idő után negatívan változik. Reálisabbnak tartom, hogy ezért mennek inkább tönkre házasságok, nem azért mert a férfi esztétikai igényeinek nem felel meg a gyermeke anyjának nemiszerve.

2021. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
"Ez vagy azért van, mert a férjem titkon csúsztatott valamennyit a doki zsebébe, hogy szűkebbre varrjon😁" Ja hogy ilyen van?:o
2021. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%

Dehogyis.😊 Ha van is inkább egy szülés utáni hüvely plasztikának hívnám, amire a nő szánja rá magát és jó sok pénzt fizet érte sajna.


17-es voltam.

2021. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!