Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon zavar, mit tudnék...

Nagyon zavar, mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy alig van mellem. A-sból is kb a legkisebbet hordom. Annyira önbizalomhiányos vagyok emiatt. Szerintem többet nem is fog nőni. Anyukámnak is kicsi, de nem ennyire. 16 éves vagyok.

Valami tanács, hogy hogy tudnám elfogadni így magam?


2021. szept. 12. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, szerintem idővel téged sem fog ennyire foglalkoztatni, illetve majd megtapasztalod, hogy ez egyáltalán nem zavarja a férfiakat.
2021. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek kifejezetten ez tetszik. Várj még. Plusz nőhet is, magától is, vagy a gyerekvállaláskor.
2021. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, az igy is szeretni fog. Amugy meg gondolj abba bele, hogy rengeteg előnye is van. Nekem hiába van nagy mellem (75D) ha egy csomó polot/toppot/ruhát nemtudok vele felvenni mert nagyon kinn van ugy, vagy kene ala melltarto mert az meg kilatszik stb. Nem fog fajni a hátad, nem kell melltsrtokra koltened, nem kell aggodnod hogy majd csak a melled miatt akarnak a fiuk. Szerintem rengeteg előnye van a kis mellnek. Ez nem fekete feher, hogy kis mell=szar, nagy mell=jó..
2021. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Tinikoromban nekem is kicsi volt, 70a, aztán 75 lett. Most meg itt vagyok 32 évesen és 90b cicitartóval..

16 évesen ne mondj ilyet, hogy nem fog még növekedni. Te is nagyobb leszel, hizhatsz is, attól a mell is nagyobb lesz :) de ezért most nehogy felszedj 20 kilót 😀

2021. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hízok, éppen az van hogy fogyok, mert edzeni szoktam.
2021. szept. 12. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán nőhet.

16 évesen alig volt mellem, most meg már sokkal nagyobb.

Terhesség alatt is nőhet majd a későbbiekben.

2021. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
Majd ha dolgozol, nem lesz időd, energiád ilyesmire, nyugi. Na majd akkor változik meg a tested.
2021. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha edzesz ne is várd hogy nőni fog. Láttál te már olyan fitness edzőt akinek nagy természetes cickói vannak?
2021. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Én 31 éves vagyok, és kb ugyanekkora a mellem mint neked 🤣 sajnos nekem is önbizalomhiányom van tőle, pedig nem kellene. Mert hiába ilyen kicsik, mégis 10 éve mindig volt pasim, most is 3 éve élek kapcsolatban, és mai napig rengetegen megnéznek az utcán férfiak, vagy bejelölgetnek Facebookon. Hidd el, hogy ettől még lehet nőies és vonzó valaki. Én elkezdtem dolgozni magamon, a lelki állapotomon, és az elmúlt hónapokban kezdtem el másképp gondolni magamra. Te ne várj ilyen sokat, szeresd és fogadd el magad már most.

Hidd el, ugyanúgy elhagynak, megbántanak, megaláznak vagy kihasználnak egy nagy mellű nőt is, nem attól lesz értékesebb vagy jobb az élete.

2021. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
4, neked nem lett nagyobb, max elhíztál.. a 90B azt jelenti hogy eleg nagy a hátad/duci vagy, a B pedig a kosármeret. Aki pedig hizassal éri el hogy nagyobb melle legyen, annak csak zsír csocse lesz es logni fog. Nem paraszt akartam lenni, csak a tied az nem epp egy ideillő biztató sikersztori szerintem..
2021. szept. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!