Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési zavar! Mit tudnék...

Étkezési zavar! Mit tudnék tenni ellene? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Diétáztam egy jo ideje. A magassagom 162cm, sulyom 46kg.

Mostanaban nem tudom megallni hogy ne zabaljam tele magam minden nap csokival es edesseggel, vagy barmi massal. De foleg az edes dolgokat viszem tulzasba. Kinyitom a szekrenyt es az osszes csokoladet felzabalom amit csak talalok.. Mit tudnek ez ellen tenni? Mar irtam ket dietetikusnak is hogy mit tudnak tanacsolni, de meg nem valaszoltak. Segitsetek! Ez igy nem maradhat! (Mellesleg a sulyom nem valtozott a het eleje ota, sokat mozgok a napi zabalasok mellett, lehet azert)



2019. febr. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban próbáld meg állni hogy ne vegyél csokit. Vagy próbálj meg zöldséget-gyümölcsöt enni csoki helyett. De lehet ennek lelki oka is szóval keress fel egy pszichológust. Sajnos én is úgyanígy vagyok:/
2019. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel a súllyal diétáznod, hacsak nem valamilyen betegség miatt. Ha pl. csupa zsírszegény ételt eszel, nem csoda, ha táblaszám eszed a csokit. Jó lenne, ha nem édességekből pótolnád a hiányzó kalóriákat, hanem rendes ételekből.
2019. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél csokit, akkor nincs mit felzabálni...
2019. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem is vennék, a csaladban mindenki igenyli rajtam kivul ezert vesznek
2019. febr. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!