Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tii hány db betétet használtok...

Tii hány db betétet használtok el egy nap?

Figyelt kérdés
A 6-7 db egy nap normális vagy sok? 2.nap nekem ennyit kell elhaszalom utána már kevesebb is elég. 7 éve menstruálok.
2021. szept. 14. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Az nagyon sok. Nekem napi 1 betét elég, de tampont nyilván többször cserélek.
2021. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Akkor hasznaltam ennyit mikor kezdo voltam (12 evesen) es a legkisebb cseppnel is csereltem.

Ha ugy megy el ennyi, hogy megtellik, akkor nyilvan nem tudsz mit csinalni.

Nekem erosebb napokon 3 max 4 amugy 2.

2021. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Ti hogy bírtok betétet használni? Én tinikoromban használtam, de mindig félrecsúszott, átáztam, és ahogy érzem, hogy folyik ki belőlem, mikor pl órán ülök…miért nem próbálod ki inkább a tampont?
2021. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5. Nem telik meg, de nem tartanám sem higiénikusnak, sem gusztusosnak 8-12 órát bent hagyni. Szerintem a 6-7 sem vészes, az azt jelenti, hogy 4 óránként cseréled, teljesen normális.
2021. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

#4

De éjszaka alszik😅Akkor számoljunk napi 16 órával. Tehát kb 2 óránként cseréli. Szerintem elég lenne 3-4 óránként.

2021. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen 2 óránként szoktam cserélni de muszáj mert megtelik.
2021. szept. 15. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megtellik akkor tokmindegy mi hany orankent csereljuk.... nem tudsz kevesebbet elhasznalni.
2021. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja lehet hogy nem gusztusos 8-12 orat bent hagyni... De nem mehetek minden honapban szabadsagra egy hetig😅

Es bizza nem mindig van ido mosdoba menni.

2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 5-6 dbot szoktam a 2. és néha a 3.napon is. Van, hogy éjszaka is kell cserélni. De a többi napon ritkábban és inkább veszek 2-3 fajta betétet - szóval 1 éjszakait, 1 vastagabbat az erősebb napokra és egy normálat a 4-5. napokra, plusz tisztaságit az utolsó napokra. (kb 12 éve menstruálok és úgyahogy már tudom, hogy mennyi órát bírok melyik napokon. Szerencsére pár éve már nem annyira erős, de volt gimis koromban olyan nap, hogy minden órában cserélni kellett. Sajnos örököltem, már megszoktam és vannak bevált trükkjeim, pl törölköző alám éjszakára nehogy az ágy bánja, két bugyi h védje a nadrágot, stb)
2021. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elején nálam is volt, hogy 2 óránként cserélni kellett. Ma már kb 4 óránként van csere.

A 6-7 is normális, van, akinek brutál erős az első napokban.

2021. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!