Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, enyhén sárgás folyás...

Fehér, enyhén sárgás folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

A tavalyi évem szinte a nőgyógyásznál telt el, folyamatosan hüvelygyulladásom volt, tenyésztés 4x negatív, std szűrésen is minden negatív, a doki azt mondta, hogy baj nincs, egyszerűen az étrendemen kell változtatni, és hüvelyflóra helyreállító kúp hosszú ideig. Citológiára azt mondta, hogy majd ha teljesen elmúlt a gyulladás, addig nem érdemes. Teltek a hónapok, az étrendemen változtattam, közben hüvelyi probiotikum. Decemberben éreztem, hogy tünetmentes vagyok. Ekkor elkezdtem újra többet enni, (mert nagyon sovány lettem, 45 kg :( ) Viszont most azt tapasztaltam, hogy tejfehér-enyhén sárgás bő folyásom van. Nem érzek viszketést, nem ég. Az elmúlt évben nem tapasztaltam ilyet, nem ilyen volt a folyásom...ezért furcsállom. Összefügghet az étkezéssel? Vagy fertőzés lehet?

Sajnos csak péntekre kaptam időpontot. Akivel volt már hasonló, kérem, írjon :)



2022. jan. 9. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Elmeselned mi volt a nőgyógyásznál? Hasonló tüneteim vannak nekem is
2022. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!