Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként erős és sok szőröm...

Nőként erős és sok szőröm van. Intim területen mit tudok kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Intim területen nagyon erős szőrszálaim vannak és ráadásul sok is. Időnként megborotválom, de mikor nő vissza, akkor nagyon szúr, illetve szex közben sem lehet kellemes a férfiank, hogy, mint egy drótkefe, olyan hozzám érni.


Epilálni nem tudom, mert nagyon érzékeny. Csipesszel szedegetem még időnként, de mint írtam, nagyon sok a szőröm, így mire a végére érnék, már kezdhetem is előröl.


Hasonló erős szőrzetű nők! Ti mit csináltok??



2022. jan. 26. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a gyanta hatása 3 hétig tartott nálam, akinek gyengébb a szőrzete annak 6 hetet is kibírja.
2022. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kozmetikusom azt mondta hogy nem gyantáz ha már előtte borotváltam mert az fájni fog, viszont ha borotválod akkor később fonni lehet.
2022. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Válts akkor kozmetikust, 12es.
2022. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább meghagyom,néha amikor már nagyon hosszú,nyírok belőle.Régebben én is sokat borotváltam,de elég volt
2022. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Oldfire ***** válasza:
17%
Mi hapsik, szeretjük a természetes bozontot
2022. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező a bikinivonalra gondolt.
2022. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!