Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan beszéljek édesanyámmal...

Hogyan beszéljek édesanyámmal a menstruációmról, ha egy transznemű fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Transznemű fiú vagyok ami annyit jelent, hogy női testbe születtem fiúként. 16 éves vagyok és lassan már több mint egy éve próbálom rávenni magamat, hogy megkérjem anyukámat hogy vegyen nekem egy menstruációs kelyhet, viszont ő azt hiszi, hogy "egy teljesen tudatlan kisgyerek vagyok aki nem tud a szexről és a menstruációról semmit". Anyukám nem tudja, hogy transznemű vagyok, még nem mondtam el neki mert félek hogy nem fogadná el úgy ahogy vagyok. És utálok a menstruációmról beszélni, főleg anyukámmal mert mindig kellemetlen helyzetbe hoz engem. Utálom a betétet és nem merem használni a tamponját, ezért szeretném megkérni, hogy vegyen nekem egy menstruációs kelyhet, nem tudom hogy mit kéne tennem...

#menstruáció #transznemű fiú #Rossz kapcsolat az édesanyával
2022. febr. 8. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
64%
30 🤣🤣🤣 meséli, miért nem?
2022. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
80%

#28 mégis ki az a gyerek, aki egy ilyet mondana?


Én megértem, hogy kellemetlen erről beszélni, 23 éves vagyok, de egyszer sem beszéltem ilyenről. Mikor meguntam a betétet, mert annál borzalmasabb dolog nincs a világon, akkor bementem a boltba és vettem tampont. Én is 16 voltam, a mai napig irreleváns információnak tartom, hogy közöljem anyámmal.

2022. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
67%

30

Ezt csak úgy itthagyom, hátha elolvas9d, és bővül kicsit a tudásod.

[link]

2022. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
39%
Olvastam: Tipikus ne gondolkodj józan ésszel, csak vedd meg amit árulok cikk. A kedvencen, ami azt taglalja hogy NEM kell sterilizálni egy eszközt, ami úszik a vérben, és a méhed közelében ami a menstruáció alatt egy baszott nagy seb.. Hát miért is kéne?
2022. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
78%
34 bocsi, nem tudok már szépen fogalmazni.... Hülye vagy és kész. Nem is akarod megérteni, hogy szűz lány is használhat kelyhet. De akkor ha ennyire nem hiszel nekem, kérdezz meg egy nőgyógyászt, én is beszéltem már nő dokival, és konkrétan ő ajánlotta úgy, hogy tudja, én szűz vagyok. Szóval azért naaa...ne bízzunk meg abban se, aki tudja, hogy miről beszél?
2022. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
89%
Jah, és írja, hogy KELL STERILIZÁLNI csaó nem feltétlenül szükséges minden egyes kivételkor. Elég eltörölni.
2022. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
58%
Menj be a boltba és vegyél kelyhet. A transzneműséget meg majd kinövöd.
2022. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
46%
Pszichológussal beszélj, kezeltesdvmagad.
2022. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
38%
Hogy mi vagy te?
2022. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
55%

Mitől kelt benned jobb érzést a kehely a tamponál???

Nagy divat lett ez a transzizás.

2022. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!