Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha félek a...

Mit csináljak, ha félek a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Rosszul vagyok a gondolatára is. Sajnos mennem kell és egész nap görcsben van a gyomrom, hasmenés is előfordul.

Gyűlölöm az egészet, a hideg kacsát mindent. Sírni tudnék. Van, hogy remegő hangon közlöm, hogy miért jöttem.

Tinikoromban fájdalmasan vizsgált meg egy orvos, és azóta rettegek, pedig maszek volt.

Van már egy gyerekem, ő hála isten császárral született, de ezt a rettegést nem bírom legyőzni.



2022. febr. 17. 10:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Én nem járok nőgyógyászhoz. Egyik rokonom 75 éves, talán háromszor volt életében.
2022. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

Lazíts, engedd el magadat. Ha kell egy kis segítség, dobj be egy felest előtte. :)) Vagy valami nyugtató teát.


Próbáld tudatosítani magadban, hogy az egészségedhez kell ez a vizsgálat.

2022. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj, mert valami fertőzésem van.
2022. febr. 17. 10:33
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Én is 42 vagyok, soha nem voltam, soha nem is fogok elmenni, engem ugyan nem fog megalázni egy semmirekellő kuruzsló.
2022. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, nehogy komolyan vedd az ilyen négyesfélék hülyeségét!


EGy kezeletlen fertőzés további egészségügyi gondokat okozhat, dominó-elv...

2022. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tudom, eszem ágában sincs megvárni, hogy rosszabb legyen, csak annyira félek, egész nap remegek.
2022. febr. 17. 11:19
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Én 40 éves vagyok, sosem voltam nőgyógyásznál. Nemi betegségem nem volt, havi ciklusom rendben, gyereket nem akarok, ergo felesleges. Ha fertőzésed van arra is vannak recept nélküli elég jó készítmények. A gyógyszerésznek mond el és ajánlani fog rá megfelelő dolgot.
2022. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Talán menj nőhöz ha rendel a közeledben. Jobban el tudod engedni magad. De az hogy fájdalmas vagy nem a vizsgálat az nem attól függ hogy maszek vagy sem. Nekem is fáj sokszor, pedig nagyon régen nem voltam ingyenesen. Legutoljára napokig fájt mintavétel után. Nem nagyon csak kicsit, de éreztem. Ez ritka amúgy, általában csak addig a pár percig fáj.

Ingyenesen nem is mindig legkedvesebbeknaz az orvosok az biztos, talán ebben jobb a maszek higy ott nem annyira bunkók. De nem jobbak egyébként. Azok akik műtöttek az elmúlt 10 evben ugyanúgy rendeltek ingyenesen is a kórházban.

Régen én is utáltam, ma már hidegen hagy. Kivizsgál és kész, amit akarok megkapom (citológia általában). Ha továbbra is fennáll a promléma mint pl egy fertőzés es valami miatt nem vagyok elégedett akkor legfeljebb nem hozzá megyek vissza.

2022. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon sok nő ritkán, vagy egyáltalán nem jár és mégsem áll meg a világ.

1, 4, 7 egyáltalán nem ritka, 16 éve nem voltam és köszönöm, minden rendben.

Kérdező, próbáld meg a vény nélkül kapható szereket: Canesten kúra, majd, ha nem múlik, akkor egy Betadine kúra. Ez utóbbi 99 százalékban hatásos. Ráérsz akkor parázni, ha akkor sem múlik el.

2022. febr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Hihetetlen hogy vannak nő akik nem járnak. Egy nő életében legalább egyszer de van hogy többször van hüvelyi fertőzés, a Canesten meg lókakit sem ér ha bakteriumos fertőzésed van. Orvos ír fel rá kúpot. Rokonomnak meg most vették észre a citológia vizsgálat alkalmával egy rák megelőző állapotot. Ez még könnyen kezelhető volt. 1 év múlva már komolyabb beavatkozás kellett volna. Ha a megelőzésének ennyire nem híve ezek a nők így mammografiara se fognak járni. Nem kívánok rosszat nekik, de valószínű nem lesz ilyen szerencséjük mint eddig.
2022. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!