Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éve nem voltam nőgyógyászat...

13 éve nem voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Kellene félnem?

Figyelt kérdés

Sajnos elsőre es utoljára is 18 évesen voltam nőgyógyásznál.

Illene elmennem, de marhára félek, hogy le leszek cseszve, és hogy valami bajom lehet..


Egyébként semmi panaszom, teljesen pontos es normális a menstruációm is. De ezt már én is érzem, hogy nagyon gáz...


Ti jártatok már így?


2022. febr. 22. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell, az orvos nem azért van, hogy megítéljen. Az a te problémád, ha olyasmit talál, amit régen kezelni kellene.
2022. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem Magyarországon élek, itt az átlag nőt soha nem látja nőgyógyász.


Kit érdekel, amúgy hogy le leszel cseszve? Meg mi az egyáltalán, hogy le leszel cseszve? Magánügyed hogy mikor, és mivel mész orvoshoz.

2022. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincs bajod, minek mész? Fölösleges.
2022. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én szűk egy évig nem mentem és majdnem sugár lett a vége. Ismerősöm 10 évig nem ment, neki csak egy rosszabb citologia lett, de szövettani vizsgálat negatív lett végül. Nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
69%

Rákszűrésre mindenképp menj el. Én 3 évig nem voltam, majdnem túl késő lett. Azóta évente legalább egyszer elmegyek, ártani nem árt.

Ha lecsesz, akkor keress másikat jövőre, egyébként semmi köze nincs hozzá hogy mikor mész.

2022. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Talán nem ide kapcsolódik szorosan,de nekem egy doktornéni,(mivel az előző dokitól nem vittem a papírokat),azt mondta,hogy lehet valaki ilyen hülye,és hogy mindjárt kiugrik az ablakon:)Kicsit dühös lettem,de utólag qrva vicces
2022. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk az is fontos információ lenne, hogy szűz apáca vagy, vagy van szexuális életed?!

Előbbi esetben kisebb az esély a különféle nyavalyákra, de mondjuk a rák pl. akkor sem nagyon válogat...

2022. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Annak semmi értelme, hogy homokba dugod a fejed. Az miért jobb, ha esetleg van valami betegséged, de nem derül ki, csak ha már késő? Az orvos meg, ha normális, nem kéne, hogy ezért leszidjon, neki az a dolga, hogy megvizsgáljon.
2022. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

lehet hogy szova teszi, de valahol egyreszt igaza lenne, masreszt meg felnott no vagy, ne foglalkozz azzal hogy "leszidtak"


viszont ha elsz nemi eletet, mindenkeppen menj el, nem szabad homokba dugni a fejed

2022. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Lehet kicsit félreérthető voltam. Nyilván aggaszt, hogy le leszek tolva, de attól jobban izgulok, hogy valami bajom lesz.


Már kértem is időpontot.


Semmi panaszom, szerencsére a ciklusom is takkra pontos, és nem is szokott fájni sem a hasam.. De mégis félek :(

2022. febr. 22. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!