Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éve nem voltam nőgyógyászat...

13 éve nem voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Kellene félnem?

Figyelt kérdés

Sajnos elsőre es utoljára is 18 évesen voltam nőgyógyásznál.

Illene elmennem, de marhára félek, hogy le leszek cseszve, és hogy valami bajom lehet..


Egyébként semmi panaszom, teljesen pontos es normális a menstruációm is. De ezt már én is érzem, hogy nagyon gáz...


Ti jártatok már így?


2022. febr. 22. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
83%

20

Frusztrált az, aki hülyeséget beszél. 1. Nem "f@sik", hanem nem jár. Hogy miért, az az ő dolga. 2. Nagyon sok ismerősöm van, aki nem jár, esetleg csak nagy ritkán, semmi bajuk. 3. Azt senki nem mondta, hogy te ne járj.

2022. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
81%

Te döntsd el. Van, aki évtizedekig nem megy nődokihoz, de máshoz sem. Van, aki meg havi szinten.

Ezen ne idegeskedj, mit fog szólni. Próbálj érdeklődni olyan nőgyógyász iránt az ismeretségi körödben, akiről jók a vélemények.

A 16-os meg üzenem, hogy az egészségügy a betegekből él. És a gyógyszeripar is. És, nem, nem azért sz*r a hazai egészségügy, mert a magyarok nem törődnek az egészségükkel. Hanem mert az Orbán-rezsim nem öl bele elég pénzt. A TB-t meg fizetned kell, akár tetszik neked, hogy "rákosokra" / is / költik, akár nem. Kanállal etted te is az okosságot meg az empátiát is...

2022. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!