Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éve nem voltam nőgyógyászat...

13 éve nem voltam nőgyógyászati vizsgálaton. Kellene félnem?

Figyelt kérdés

Sajnos elsőre es utoljára is 18 évesen voltam nőgyógyásznál.

Illene elmennem, de marhára félek, hogy le leszek cseszve, és hogy valami bajom lehet..


Egyébként semmi panaszom, teljesen pontos es normális a menstruációm is. De ezt már én is érzem, hogy nagyon gáz...


Ti jártatok már így?


2022. febr. 22. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Baj mindig lehet. Azért, ha nincs panaszod, az jó, de nem is szerencsés megvarni, míg lesznek. Ezért vannak a szűrések.
2022. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Persze, kovid tesztre is menj el tök egészségesen mert sose lehet tudni.
2022. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges menned, ha eddig jól megvoltál nélküle. Én nem mennék a helyedben. Szerencsés alkat vagy, örülj neki.
2022. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de az az igazság, hogy van mitól félned. Pl. a high risk (HR), azaz rákot okozó HPV típusok teljesen tünetmentesek, ha tünet van, az már régen rák. Évente kellene rákszűrésre járni és 2 évente HPV-tipizálásra + az oltást is érdemes beadatni (igen, felnőttkorban is, mivel újra és újra el lehet kapni és nem, nem marad örökre szervezetben, pont ezek miatt hatásos). Reméljük, hogy most megúszod, de utána irány minden évben a nőgyógyász!
2022. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

14

"utána irány minden évben a nőgyógyász!"

Majd eldönti. Felnőtt nő, ne utasítgasd.

2022. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
Jah, látszik, hogy milyen érett, felnőtt nő…amúgy meg igenis menjen, egy rákkezelésre az - általam is - befizetett TB-ből elég sok megy el. Ha kicsit tudatosabban élnének az emberek, akkor az egészségügy is kevésbé lenne romokban. Látom, fáj az igazság, vszeg te is lusta vagy évente menni szűrésekre, “meg amúgy is minek az…”, de persze felnőtt nő vagy te is! 😀
2022. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

#16 Ezaz észkombájn!!!! Azért van romokban az egészségügy mert a nők nem járnak nőgyógyászhoz. :D Hát te egy zseni vagy, hogy rájöttél!

Ugyan ennyire van igazad a szűréssel kapcsolatban is.

2022. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert egyáltalán nem élnek a magyarok tudatosan és nem figyelnek az egészségükre (ez a példa is csak ezt erősítette meg), látom a szövegértelmezéssel is vannak bajok…
2022. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Na jól van kedveseim, ne itt éljétek ki a frusztrációtokat.


Hülye voltam, bánom is. Azért ne kapjak már teljes jellemrajzot - köszi :D


Egyébként mindenkinek köszönöm a választ, a frusztráltaknak is :D

2022. febr. 24. 12:03
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Frusztrált az, aki f*sik a vizsgálattól.
2022. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!