Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet 7-9 órát kibírni...

Hogy lehet 7-9 órát kibírni mosdó nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki soha nem jár wc-be, és máshova se(netalántán máshol intézni a dolgát) és ez hogy lehet?

Jó, nem is nagyon eszik, iszik napközben. De reggel bejön az iskolába. És amíg ott van, nem wc-zik. Ez valami betegség? Vagy amikor megvan neki(ha egyáltalán megvan), akkor 7-9 órán keresztül ki bírja az a betét vagy tampon, csere nélkül? Mi lehet a magyarázat? Normális ez?


Én meg vagyok a másik véglet, majdnem minden szünetben megyek mosdóba:)



2022. márc. 5. 17:23
1 2 3
 1/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
93%

Bár fiú vagyok, de én is voltam úgy középsuliban, hogy csak tesióra előtt mentem el wc-re. Ha nem volt tesi aznap, akkor nem mentem el wc-re, csak mikor hazaártem.

Utólag már tudom, hogy hülyeség volt, keveset ittam, de azóta próbálok odafigyelni erre.

2022. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Középiskolában én sem jártam wc-re, amikor nem volt épp semmi baj (nem menstruáltam, nem voltam felfázva stb.). Nem is ittam ott semmit. Ma már nem bírnám.
2022. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ilyen vagyok, reggel wc-zek iskola előtt, és egész nap kibírom simán. Bár én sem szoktam enni és inni.
2022. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, en se mentem altalaban mosdoba, kibirtam azt a 8-9 orat siman. Nyilvan nem egeszseges, de nem volt gusztusom ahhoz a mosdohoz.
2022. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Úgy látom, akkor ez teljesen normális:)


Csak nekem fura, de nagyon. Én nem bírnám:D

2022. márc. 5. 17:32
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én se jártam a wc-re suliban soha
2022. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem nem normális, mert akinek nem kell pisilni nem 8oran keresztül az nagyon keveset iszik. Pedig a folyadék pótlás nagyon fontos. Nem véletlenül lehet életben maradni kaja nélkül 3hetig is de víz nélkül csak 2-3 napig. Én sokat eszem iszom a munkahelyen sokszor megyek ie WC-re. Senki nem szól érte a munkám el van végezve.
2022. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Én nem bírnám ki. Én 2-3 alkalommal is megyek.
2022. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
7, ja hat a munkahely mas, jo esetben nem tobb 100-an hasznalnak egy mosdot. Mi vagyunk 7-en 1 mosdora es minden nap takaritva van, meg amugy is ugyelunk a tisztasagra, de ez az iskolaban nem igy volt. Nem eleg a szag, ami a folyoson terjengett mar, veres betetet ragasztottak a falra, menstruacios verrel kikent csempekrol ne is beszeljunk, hugyos padlo, wc uloke es tarsai...
2022. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nálunk már nem ilyen rossz a helyzet. Szép, tiszta, új wc-k vannak
2022. márc. 5. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!