Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet 7-9 órát kibírni...

Hogy lehet 7-9 órát kibírni mosdó nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki soha nem jár wc-be, és máshova se(netalántán máshol intézni a dolgát) és ez hogy lehet?

Jó, nem is nagyon eszik, iszik napközben. De reggel bejön az iskolába. És amíg ott van, nem wc-zik. Ez valami betegség? Vagy amikor megvan neki(ha egyáltalán megvan), akkor 7-9 órán keresztül ki bírja az a betét vagy tampon, csere nélkül? Mi lehet a magyarázat? Normális ez?


Én meg vagyok a másik véglet, majdnem minden szünetben megyek mosdóba:)



2022. márc. 5. 17:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
9-es! Nem tudtam hogy ennyire rossz a helyzet az iskolai WC-k be. Bár én 10éve kijartam a sulit. Tiszta hülyék ezek a mai pulyák.
2022. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván ki lehet bírni, ha már hajnal óta nem iszik semmit, de az biztos, hogy nagyon nem tesz jót.
2022. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Már csak azért sem egészséges ilyen hosszú órákon át tartogatni, mert azok a salakanyagok meg sókristályok amiknek ki kéne ürülnie, szépen panganak. Ezzel össze lehet szedni szép kis húgyúti fertőzéseket. Meg persze vesekövet is, nem véletlenül mondják, hogy fontos a folyamatos hidratálás.
2022. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem mi olyan ijesztő a közvécékben. Bemegyek, bal kézzel fogom meg a kilincseket, felé guggolok, jobb kézzel törlök (saját zsepivel). Lehúzom, kezet mosok, ennyi. Betét cseréhez viszek be kézfertőtlenítőt is.

Én mindenhol sokat iszok sokat pisilek, és a wc az wc, még mindig kulturáltabb egy iskolai mosdó, mint mondjuk egy fesztiválos pottyantós wc.

Egy nőnek meg különösen fontos hogy sűrűn ürítse a hólyagot, mert a végbél közelsége miatt felhalmozódhatnak a bacik.

2022. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Közép suliban én is ritkán pisiltem, keveset ittam, ettem.
2022. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
20%
De most már eszel rendesen nem?
2022. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%

Én mindig nagyon sokat eszek és iszok, mégis kibírok vécézés nélkül akár 10-12 órát is, ha kell. Semmilyen testi betegségem nincsen.

Menstruációkor is nagyon gyenge a vérzésem, tehát kibírna a betét is gond nélkül fél napot, vagy akár még több időt is, de a higiénia miatt kicserélem három óránként.

Ez teljesen normális dolog, az viszont már kevésbé, hogy valaki azt figyelgeti, hogy az osztálytársai milyen gyakran mennek vécére.

2022. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Suliban én is kb max 2x, mert undorító volt. Hugyos, büdös, véres!, meg mindenféle szépség. :(
2022. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
46%

Lehet lepontozni, hosszútávon akkor sem egészséges amit műveltek. Ti bajotok.

(#13-as voltam)

2022. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Fárasztó96 ***** válasza:
91%
Szakiskola 4 éve alatt egyszer sem mentem el wc-re, lányként. Nem is volt elég mosdó, mert több lány volt, mint fiú, meg bent cigiztek a klotyóban a lányok. Volt pár roma lány, aki rám szállt, igy inni sem ittam, meg kibirtam hazáig. Egyik barátnöm megkérdezte, hogy nekem nem kell pisilnem. Általános hatodiktól nem mentem suliban pisilni. Óvodában sem jártam pisilni. Nálam ez az idegen helyeken pisilés nem megy. Bátyámék mikor panelba költöztek, és meglátogattuk öket, akkor már egy éve laktak ott, mire el mertem menni náluk mosdóba. Azóta laktak még egy helyen, ma már saját kertes házuk van, utóbbi két helyen már egyértelmü volt, hogy elmentem wc-re.
2022. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!