Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
Itt te vagy az, aki az általad linkelt oldal tartalmait sem tudod értelmezni, csak kiragadsz 1-2 mondatot, ami neked tetszik és azzal haknizol. Közben meg az alapokat sem érted :)
2022. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:

Kedves Birka,


Hol lapozgassam, ha a viselkedési formáidat szeretném tanulmányozni? A páros ujjú patások rendjénél keresgéljek?


István

2022. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
46%
Fent van magyarul is a neten az összes oltóanyag mellékhatása, ha már a mellékhatás-tagadó tudós úr számára a WHO oldala nem megfelelő preferencia. Pfizernél : a szokásos enyhe reakciókon túl lehetséges nyirokcsomó megnagyobbodás,akut perifériás arcideg gyulladás, szívizomgyulladás, szívburokgyulladás. AstraZenecánál csak a súlyosabbak át említve: vérrögösödés, vérlemezkék szám csökkenés, kapilláris szivárgás szindróma, Guillan-Barré szindróma. A többit keresse ki, akit érdekel, mindegyik fent van a neten. Nem értem, mi a probléma?
2022. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
0%

Senki sem tagadja az oltás mellékhatásait,csak aki egy picit is ért s témához, az tudja, hogy a kérdező által írt probléma nem az oltástól van és nem próbálja ilyen elvakult birka módon belemagyarázni.


Ez az óvodás hiszti pedig szánalmas, amit nyomtok :) Nem szégyen a tanulás, üljetek vissza az iskolapadba, ha ennyire tudatlanoo vagytok

2022. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
64 miért ne lehetne attól? A stílusod egészen felháborító. Hány beteged volt, mondd csak, akit ilyennel kezeltél?
2022. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy a levezetédt értenéd nulla biológia tudással, gondolom ezért nem olvasod el az erről szóló szakmai cikkeket.

Persze, hogy felháborít téged, hogyha valaki nem ül fel erre a sablonos ostoba szidjuk az oltást vonatra, ami most annyira menci.

2022. márc. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:

“ Nem szégyen a tanulás, üljetek vissza az iskolapadba, ”


Ezt ajánlom én is neked, főleg a nyelvtanórán figyelj erősen.

2022. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:

“ csak aki egy picit is ért s témához,...”


Az pontosan tudja, hogy a gyakorin keresztül csak dilettánsok és kuruzslók tudnak biztos véleményt formálni. Pont.

2022. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:

65, mondtam, hogy hagy a csába’.

Az ostobázáson kívül látod, hogy semmi tényt nem tud.

Ezt tanulta a “két-tannyelvű” iskolában. (Lovári-magyar)

2022. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:

Persze, mert te rengeteg tenyt felsoroltal és nem belinkeltel egy kiragadott szöveget, ami neked tetszik és ami abszolút nem fedi le a kérdés tartalmát.


Ez csúnya öngól volt :)


Gondolom szerinted mindenki h.lye, aki nem tölt el órákat azzal, jogy teljesen feleslegesen leírja neked a sejtbiológia alapjait a problémának, amiből semmit sem értenél meg, mert még a 12-es anyaggal sem vagy tisztában, ezért játszod a sértődött óvodás és mivel nem tudsz másba belekötni, így inkább összetéveszted a telefonon gépelés okozta elütést a helyesírási hibaval :D


Birka :)

2022. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!