Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
 81/123 anonim ***** válasza:
32%
Fejezzétek már be!
2022. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
46%

"Én legalább hoztam tudományos oldalakat, amire azt mondtad, baromság"


Nagy munka lehetett egy who-s cikket félreértelmezni és belinkelni ide, ez igen, buksi simi :) Erre meg egy fogyi is képes. Senki sem monda mellesleg, hogy baromsag, csak épp nem a témába vág és felesleges félremagyarázni, mert amit te művelsz vele, az az.

Nem, nem vagyok orvostanhallgató, te véletlenül magasgépkezelő vagy,vagy műkörmös, vagy most másik szakmáját próbáljuk random kitalálni? A pincsikutyádat állatorvoshoz vidd,bár sokat elmond rólad, hogy fogalmad sincs, hogy mit csinál egy állatorvos, orvos, virológus vagy bármilyen szakma tagjai


Olvasgasd esetleg a google tudós cikket a témában, megnézve, hogy azt a cikket hányan idézték,mivel egy cikk csak úgy releváns infó.

2022. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
46%
82: nem illik kikerülni a kérdéseket. Te ezt teszed. Mi okod van rá?
2022. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
46%
82: Én nem hülyéztem itt le senkit, érvelni próbáltam. Te meg mindenkit lehülyéztél, de a te óriási végzettségedről semmit sem árultál el, hogy mi alapod van mindenkit lebirkázni, stb. Szépen felsoroltad. Milyen tapasztalatod képzettséged, és tudásod van? Komolyan érdekel. Semmi konkrét dolgot nem írtál, csak mert szerinted....
2022. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
46%
84: hagyd. Én tavaly óta nem láttam tőle mást. Olyan mint egy amatőr módon leprogramozott bullshitgenerátor.
2022. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
46%
85: köszönöm.
2022. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
46%

Fura,pláne hogy nem is vagyok fent tavaly óta :) Látom érvekre nem futotta, a helyesírási hibák kijavításában besültetek, visszatértek a hazudozáshoz :)


Ez igen, ez ám a teljesítmény. birkucik :)

2022. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok újra és újra. Nem veszekedni kellene, hanem a kérdezőnek esetleg segíteni. Ha ez nem megy, akkor lépni az oldalról. Szánalmasak vagytok.
2022. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
51%
87, persze persze...
2022. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
51%

88 a kérdező rég kapott racionalis választ, hogy mit tegyen.


Te meg azért térsz vissza “újra és újra” hogy csendőrködj ahelyett, hogy a kérdezőnek segítesz?! Ejnye, ejnye...

2022. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!