Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? Az orvos mit mond?
2022. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
10%
Szüld meg a gyereket, mert előbb vagy terhes, minthigy az oltás miatt legyen.
2022. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 anonim ***** válasza:
21%
#2 hol írta hogy az oltás miatt volt?
2022. márc. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 anonim ***** válasza:
83%
3, szerinted ha leírja, hogy az oltás óta, kétszer is, akkor nem azt gondolja, hogy emiatt?
2022. márc. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/123 anonim ***** válasza:
25%

4 jelentkezz gondolatrendőrnek, már van felvétel.


A te elméleted szerint akkor megúszhatok egy gyilkosságot is, mert ha hátba szúrok valakit, nem azért halt meg mert hátba szúrtam, hanem hát pont elvérzett utána szegény. Csak véletlenül ez pont szúrás után történt. De semmi köze hozzá. Becsszó. 🤣🤣🤣

2022. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
62%
1-es voltam. Számtalan hasonló törtenetet hallani oltás utáni menstruációs problémákról. Sajnos a tájékoztatás nagyon egyoldalú volt, és sok nő beadatta magának ezt a csodavakcinát-akár többször is.
2022. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
17%
#4 és ha karácsonyt ír, akkor azt mondod hogy a karácsonyt okolja? :)
2022. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 anonim ***** válasza:
88%
utolsó, te mit vergődsz ennyire? Mindenki látja és tudja, hogy a kérdező az oltást okolja, csak te vagy ilyen értelmi fogyi
2022. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
29%

Nem vergődik, 4-es én voltam, 3 és 7 pedig másik személy.m, talán ugyanaz de ez sem biztos.


Nem mi vagyunk egyébként “értelmi fogyik”, hanem a te mentalitásoddal rendelkezők égettek a történelemben boszorkányokat, illetve akasztottak ártatlan embereket sejtések alapján, csak “mer’ há’ mindenki tudja hogy boszorkány” alapon. 😁

2022. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
50%

Benne vagyok egy mellékhatásos csoportban, ahol panaszkodnak az emberek, mennyi eü problémájuk lett mRNS oltás után. Vetélés, szívizomgyulladás, menstruációs problémák, ízületi gyulladás, övsömör, trombózis, embólia. Van olyan férfi, aki elveszítette feleségét, oltás után meghalt. Volt egyetemista évfolyamtársam apukája szívizomgyulladásban meghalt oltás után. Le írták az orvosok, hogy ez volt az oka.



Sokan még mindig vakok. Ausztráliában 10.000 beadvány született az állammal szemben, a kötelező oltás miatt, egészségkárosodásért.


Világszerte nem konteósok tüntetnek, hanem olyanok, akik látják, milyen veszélye van az oltásnak. Inkább elveszíti az állásukat, de nem oltattak.


Nagymamámnak övsömöre lett, cukorbeteg lett, a vérnyomása az egekben van, szédül megállás nélkül vagy 4 hónapja. Ő sem hiszi el, hogy az oltástól.


Titeket sem lehet meggyőzni. ADASSÁTOK be a 4.-et is!

2022. márc. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!