Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
 71/123 anonim ***** válasza:
46%
"Birka vagyok? 16 évig tanultam angolul." És te erre büszke vagy? Angolul 2-3 év alatt meg lehet tanulni felsőfokon. Mégis mit tanultál az angolon te 16(!!!!!!) évig? Ilyen nagy baj van az intellektuális képességeiddel? 16 év alatt 4-6 nyelven is meg kellett volna tanulni, nemhogy egy, ráadásul a legkönnyebben elérhető nyelven. Voltaképpen mit akartál ezzel mondani? Hatalmas szegénységi bizonyítvány 16 évet eltölteni egyetlen nyelv tanulásával, nem pedig olyasmi, amivel fel szokás vágni.
2022. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Birka!


Nem kell mindig aláírnod az üzeneteidet. Egyébként nem szóltam hozzád.


István

2022. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
46%

“ így inkább összetéveszted a telefonon gépelés okozta elütést a helyesírási hibaval ”


De neked csak elütéseid vannak. 🤣🤣🤣

2022. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
51%

xd hashtag smiley, értelmes válaszra eddig sem futotta, de azért ez már nagyon butyuta lett :)


István, te mit vergődsz, nem zavar, hogy senki sem szól hozzád?

2022. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
51%

Készítettem egy formulát, ami kimeríti a sejtbiológuskánk “vita” (😉) repertoárját. Így mindig csak be kell ikszelnie a megfelelő “érvet”, ez talán megy hiba nélkül.


[ ] Birka

[ ] Ostoba vagy

[ ] Nem tudsz semmit a biológiáról

[ ] Menj vissza tanulni

[ ] Csúnya öngól volt

[ ] Butuska

[ ] Fogyi

[ ] Iskolázatlan

2022. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
51%

“ értelmes válaszra eddig sem futotta,”


Mindenkivel a maga szintjén.

2022. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
51%

74 önellentmondásba keveredtél, megszólítasz, majd közlöd, hogy senki sem szól hozzám? Vagy ezzel azt akarod mondani, hogy te senki lennél? Ne légy ilyen kishitű!


István

2022. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
51%

66: Pontosan te nem tudsz semmit, csak élvezed, hogy másoknak beszólsz. Kérdeztelek többször, mit végeztél, hol praktizálsz, hány éve? Válasz nincsen.

Amit te itt művelsz, abszolút tudatlanságra és rosszindulatra vall. Te itt hangulatot akarsz kelteni, semmi tudással. Felsoroltad, ki milyen hülye-csak te vagy helikopter.

Mesélj nekem a kisebbrendűségi érzésedről, amit ezzel a tudatlan, de nagy arcoddal kompenzálsz! Ha mersz....

2022. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
46%
75: ha olyan okos vagy, amilyennek mutatod magad, hogy a WHO tudósainál is jobb vagy, legalább írj le valami tényt/adatot.Én legalább hoztam tudományos oldalakat, amire azt mondtad, baromság. Mivel cáfolod? Mert azt mondtad? Ha te orvostanhallgató vagy, amit nem hiszek, ha végzel, a pincsikutyám egészségét sem bízták rád.
2022. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
46%
79: ezt most miért kaptam?
2022. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!