Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
66%
Figyi már! Beoltott ismerősöm és az egész családja elkapta! Az oltott ugyanúgy elkapják!
2022. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudunk eltekinteni az oltástól. A tapasztalatok szerint rengeteg nőt érint ez a probléma. Valószínűleg semmi bajod nem lett volna az influenzajárvány idején, amit hívhatunk covidnak, omikronnak, kutyafülének.Nemrégiben egy edző úgy nyilatkozott, hogy visszafordíthatatlan károkat okoz az oltás. Azt tudom javasolni, hogy oltáskritikus orvosokat, szakembereket keress a neten, számtalan videó található, talán van segítség... És kérlek, a szerencsétlenséged után ne védd továbbra is ezeket a csodaszereket, senkit nem védtél meg, hanem magadnak okoztál kárt.
2022. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
78%
Persze,keressen csak rá a hozzá nem értő,önjelölt "szakember" szélhámosokra, nem tettek még elég kárt az ilyen buta emberek, akik elhiszik a konteókat
2022. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
46%

“ Még szt sem sikerült eltalálnod, hogy nő vsgyok vagy férfi,”

Nem is találgattam. A mai liberális világban pedig csak középkori gondolkodású emberek feltételezhetik, hogy csak férfi kerehet magának nőt. 🤣


Amúgy meg azt hazudsz amit akarsz. Azt sem veszed észre, hogy minimum 2 különböző emberrel beszélsz.


Bár az ócska stílusod és személyeskedéseid után értelmes ember ignorál. Én innentől ehhez tartom magam.

2022. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
51%
Milyen Monte, te nagyon okos, mikor több nyilvántartás is van róla WHO-Vigibase,FAO-VAERS, EMA-EudraVigilance. Az oltások ellenére megbetegedett arányával meg az UKHSA-ban olvashatsz. A British Medical Journalban jelent meg egy cikk,ami szerint a Pfizer megint tanulmányokat hamisított Az oltóanyaggal kapcsolatban.Ezek a források nyilván mind konteósok.Az önjelölt szakértő itt te vagy, itt hülyének le másokat.
2022. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
46%

“ Amire nem tudsz rákontrázni,mert beletrafáltam,arra mindre azt írkálod, hogy hazugság?”


Nem. Olyanokat állítasz, amit nem írtam, így idézni sem tudod. Pl. hol írtam, hogy bárki is meghalt volna az oltástól? (Elég ha a komment számát megadod)


Vagy hogy én kezdtem a személyeskedést? Hol? Te butáztad le a fél bandát itt. Erre reagáltam. Így ez sem jött be.


Tehát mindkettő állítás hamis, azaz hazudsz. Többre nem telik.

2022. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
46%

“ A 32-es válaszolónak meg teljesen más szavazata van, te agyon iskolázott,”


Pl. Hol mondtam, hogy vele keversz össze? Sehol. Agyoniskolázott. Mondhatjuk így is. Ezt nem veszem sértésnek.

2022. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
46%
3,7,12,17 na szerintem velük (vele) keversz.
2022. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
51%

Veled ellentétben én tudok a sorok közt olvasni, és nem kell mindent a számba rágni,hogy tudjam. Tudom, tudom, neked ez isneretlen érzés.


"Pl. hol írtam, hogy bárki is meghalt volna az oltástól?"


Hol írta itt bárki (hogy a te logikáddal éljek, honnan tudod, hogy én írtam bármelyik választ,hisz nem csak 10 ember használja az oldalt), hogy te ezt írtad? Nagy bajok vannak veled, ha a szarkazmust sem tudod értelmezni.


Butuska vagy nagyon :(

2022. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
46%
Ne terelj, idézz.
2022. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!