Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, akit enyhe tünetekk...

Van olyan, akit enyhe tünetekkel diagnosztizátak endometriózisra?

Figyelt kérdés

Mik voltak a tünetek?

Enyhe végbélfájdalmaim vannak pár hete, voltam nőgyógyásznál, ő nem talált semmit, alaposan megnyomkodott, de azt mondta, legyek résen, figyeljük 3 hónapig és menjek vissza, ha fennmarAdtak a fájdalmak, menjünk tovább… van valaki, akit kis jelekre (nem is fájdalom igazán) műtöttek?



2022. márc. 12. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez milyen orvos, hol? Csak mert én évek óta próbálok találni valakit, aki komolyan veszi az endometriózis-gyanús tüneteimet és kivizsgáltatna, pedig bőven nem is enyhék már.
2022. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha végbél fájdalmad van, akkor nem nőgyógyász kell, hanem proktológus. Ez miért endometriózis jele?
2022. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ciklus előtt kezdődött, igazából inkább méhszáj”fájdalmakkal”, ez egészült ki utána a végbél/kettő közötti terület kis nyilallásaival, és a menstruációkor elmúlt, a ciklusom pedig rendszertelen volt szinte mindig is. Ezek miatt gyanakodtam az endometriózisra elsősorban,és ahogy a drnőnek felvázoltam a panaszaim, ő is azonnal erre kezdett megvizsgalni , mielőtt még a gyanúm elmondtam volna neki. De mivel már menstruáció után vagyok, és szinte csak végbéltájékon érzem, én is elkezdtem gyanakodni, lehet nem nőgyógyászati probléma, de mivel azon a területen is gyakori az endo, így nem zárható ki. Csak az bizonytalanít el, hogy tényleg fájdalomnak sem tudom nevezni az apró érzéseket, így azt sem tudom, kell-e ezután ebben a fázisában ennyire mennem.
2022. márc. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!