Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt veled ájulás (vagy...

Történt veled ájulás (vagy hasonló rosszullét) iskolában?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor tanórán vagy más helyzetben, pl. egy ünnepségen vagy ilyesmi?

21L



2022. ápr. 19. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Igen, történt, órán.
2022. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Biológia órán, az elsősegélynyújtás volt a téma. A tanár magyarázott, én meg vizuális típus vagyok, megjelentek előttem a képek. Éreztem, hogy baj lesz, nég tudtam előtte szólni.
2022. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Régen mindig azt gondoltam, hogy "fog történni", annyit bántottak, szemétkedtek velem.
2022. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Ünnepségen, évzáró vagy évnyitó, már nem tudom, egy szűk teremben voltunk mint a heringek. Egyszercsak kezdett elsötétülni a világ.

De nálunk minden ünnepségen sokan kidőltek előtte is.

2022. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ott nem, csak onnan hazafelé menet a buszmegállóban
2022. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen, biosz órán.
2022. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Tesi után lettem rosszul, mindenképp teljesíteni akartam időre a 2 km futást. Mikor végeztem, és megálltam, szédülni kezdtem. Utána hánytam és anya hazavitt. El nem ájultam, de lábon állni nem bírtam a szédüléstől
2022. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Emlékszem hogy nálunk sokan ájultak el ünnepségekkor, különösen az énekkar tagjai, mert nekik sok órán át kellett állniuk, végig mindenféle ünnepségeken (alsó- és felsőtagozatosok évnyitója-zárója, díjátadók, beszédek).

Volt hogy a tűző napon kellett állniuk sok órán keresztül...

2022. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
ß8, mikor én jártam kórusba, ki volt adva, hogy a kórus nem hallgat fennállva semmilyen beszédet. Mert akkor tuti, hogy elájul valaki.
2022. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk ez nem volt. Ígéretek voltak, hogy "hejj, milyen jó lesz ám a kórus-élet", kétségbeesetten remegtem anno hogy bekerüljek, aztán még kétségbeesettebben akartam kimenekülni onnan (többek közt) az ilyenek miatt...
2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!