Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ájulás /vagy ahhoz hasonló...

Ájulás /vagy ahhoz hasonló rosszullét/ esetén mennyi ideig voltatok elgyengülve?

Figyelt kérdés

És mennyire?

Van aki lábra sem tudott állni egy ideig?

Vagy ennyire nem volt súlyos a helyzet?

Miután magadhoz tértél, pár perc pihi után minden OK volt?

Vagy hosszabb ideig tartott a gyengeség?

19L.



2018. jún. 16. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ájulás /vagy ahhoz hasonló rosszullét/ esetén mennyi ideig voltatok elgyengülve?

Változó. 2-10 perc között mozog.


És mennyire?

Nagyon. Nem láttam semmit, és zúgott a fülem.


Van aki lábra sem tudott állni egy ideig?

Van. Például én. Mindig vízszintesen elfektetnek, és felemelik a lábamat.


Vagy ennyire nem volt súlyos a helyzet?

De volt.


Miután magadhoz tértél, pár perc pihi után minden OK volt?

Igen.


Vagy hosszabb ideig tartott a gyengeség?

Nem.

2018. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom igazából mennyi idő lehetett. Olyan 5 percre saccolok. Lábon állni tudtam egy adott pontig, onnan támaszkodnom kellett mert nagyon elgyengültem. Én pihenés után is gyenge és erőtlen voltam aznap sokáig.
2018. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Pár percig, zúgott a fülem, el homályosodott a látásom. Egy darabig tudtam állni a lábamon, aztán inogni kezdtem, akkor leültem, volt hogy magamtól el tudtam menni olyan helyre, ahol le tudtam ülni, volt, hogy kísértek, és ültettek, össze soha nem estem. Pár perc után semmi bajom nem volt.
2018. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!