Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserediákként hogy oldod meg...

Cserediákként hogy oldod meg a pirosbetűs napkat a fogadó családnál?

Figyelt kérdés
Nekem aztán elég sok van, éjszaka mindig átázok. Nem lesz privát szobám, még egyásik lány is lesz egy szobában velem. Tudni kell, hogy minden napra programok vannak, én otthon ha elmegyek suliba, akkor a reggeli véres bugyit beáztatom, de időm nincs kimosni és itt se lesz mert angoltanfolyam lesz meg programok. Arról nem beszélve, hogy elsőre ki se jön. Nem egy hetes programról van szó. Mosnom kell majd a ruhát, hogy tegyem ki mégis a család férfi feje elé az én véres cuccom de most komolyan? Ezt ott hogy oldottátok meg? Hipózni szoktam, reggel tusolok, utána sikálni ki a kádat mert ugye azt sem hagyhatod véresen, szóval előre kerek majd hipot meg miegymást. Szóval minden érdekel! Köszi, eléggé parázok emiatt.

2022. ápr. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
69%
A második válasz tökéletes megoldás a kérdésedre. Te nagyon bután reagáltál rá, ezért próbáltak meg ravezetni a gondolkodásra.
2022. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
76%

21: a bevezetőd alapján még te vagy felháborodva...???


Nálatok otthon úgy szokás, hogy apád elé kidobod a reggelizőasztalra a véres bugyidat???

Vagy honnan jött ez a fogadó család férfi feje elé kitétel??????

2022. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
82%

Hát, kérdező... te milyen családból jöttél?

Otthon is ezt a viselkedést látod a szüleidtől?

Mert ez borzasztó... az isten óvja azt a fiút, aki esetleg beléd szeret - bár, ha meghallja, ahogy beszélsz, fenékkel fog kifordulni a szobából.

Vagy pedig igazi kőbunkó lesz ő is, aztán majd csodálkozol, hogy miért ilyen veled.


Sajnállak téged is, meg a cserecsaládot is: még nem tudják, mivel néznek szembe.

De igazán azokat sajnálom, akik kénytelenek találkozni veled bárhol is.

2022. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj már, de azért értelmes felnőtt nő megoldja, hogy éjszaka ne ázzon át, és ne kelljen minden egyes menstruáció alkalmával reggelente a véres bugyiját mosogatnia. Oké, hogy egyszer-egyszer történik baleset, na de rendszeresen? Nem gondolod, hogy

1.) valamit nagyon nem jól csinálsz

2.) kórosan sok a vérzésed és orvoshoz kellene menni?


Első körben mondjuk használj kelyhet és tegyél be mellé betétet, akkor nem fogsz áútázni. Vagy tampon, éjszakai betét.

Ha a betét elmozdulása miatt ázol át, és nem azért, mert tele lesz, akkor használj dupla bugyit, így a felső megakadályozza a betét elcsúszását.

Vagy pedig igen, állíts be ébresztőt és éjszaka egyszer menj ki cserélni.

Ha ezek sem segítenek, akkor meg orvoshoz kellene fordulni, mert nem normális, hogy minden menzesz alkalmával dől belőled a vér és reggelre úgy nézel ki, mint egy disznóvágás.

2022. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót írt fel erős vérzésre, be nem szedtem. Nemely barátnőm horrortörteneteket mesél, legjobb barátnőm azóta nem menstruál mióta elhagyta. Az egy éve volt.
2022. ápr. 24. 13:52
 26/48 anonim ***** válasza:
73%

Fú bakker, te tényleg buta vagy, mint a tök.

Ha nem tetszik a kezelési mód, amit az orvos felír, akkor nem az a megoldás, hogy nem szeded be oszt' kész.

Hanem mondjuk visszamész az orvoshoz, elmondod az agállyaid, elmondod, hogy nem szeretnáél fogamzásgátlót szedni, javasoljon más megoldást.

Marha bonyolult, tényleg.

De ha neked ennyire jó szenvedni és minden reggel bugyit mosni, hát egészségedre.

2022. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
37%
Sorry, én huszonévesen is aggódtam ezen mikor egyetemi kollégiumba költöztem. Otthon saját szobám volt és nem látta senki, ha esetleg baleset történt. Maximum a szüleim láthatták, de előttük nem szégyelltem. Illetve a saját ágyamban aludtam, a saját ágyneműmben stb., maximum a saját cuccaimban tettem kárt, ha esetleg nem jött ki a folt. Egy kollégiumban pedig egy vadidegen lány aludt tőlem két lépésnyire, aki szintén menstruál, de attól még nem szívesen mutogatom előtte a menstruációs eszközeimet, a vérfoltot a ruhámon vagy a lepedőn vagy nem szívesen keltem fel az ébresztőmmel az éjszaka közepén mert nekem betétet kell cserélnem, vagy nem foglalom be a fürdőszobát mikor ő sietne az órájára. Soha korábban nem laktam még együtt mással, így nekem igenis ciki volt, hogy pl. törölközőt terítsek magam alá éjszakára és sokat gondolkoztam azon, hogy ezeket hogyan tudnám a legdiszkrétebben megoldani. Ugyanis ez sokaknak problémát okoz. Tetszik, hogy sokan leírjátok, hogy éjszakai betéttel nem ázhatsz át meg egy értelmes felnőtt nő megoldja, hogy éjszaka ne ázzon át, de akkor erről az én szervezetem valószínűleg nem tud...
2022. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
56%

Jesszumpepi... Itt nagyobb a gond, mint a véres bugyi kezelése...


Mószer Arankának nem használt valami gyógyszer, erre ő önfelhatalmazással nem szedi be, amit az orvos felírt neki...

Anyám borogass esete.. :((((

2022. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
78%

27: középiskolás koromtól fogva koleszos voltam.

Soha ilyen problémám nem volt, de a szobatársaimnak sem. Peddig anno (nem tegnap történt....) hat-nyolcágyas szobákban laktunk.


Valamiért tabusítva vannak mostanában ezek a _teljesen természetes_ élettani folyamatok????

Nincs olyan hét, hogy ne legyen 2-3 kérdés arról, hogy a barátjánál - barátnőjénél hogyan menjen wc-re.

Mintha az valami büntetendő, vagy szégyellendő cselekedet lenne...


Tényleg megáll az agyam...

2022. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
27 🥰
2022. ápr. 24. 14:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!