Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cserediákként hogy oldod meg...

Cserediákként hogy oldod meg a pirosbetűs napkat a fogadó családnál?

Figyelt kérdés
Nekem aztán elég sok van, éjszaka mindig átázok. Nem lesz privát szobám, még egyásik lány is lesz egy szobában velem. Tudni kell, hogy minden napra programok vannak, én otthon ha elmegyek suliba, akkor a reggeli véres bugyit beáztatom, de időm nincs kimosni és itt se lesz mert angoltanfolyam lesz meg programok. Arról nem beszélve, hogy elsőre ki se jön. Nem egy hetes programról van szó. Mosnom kell majd a ruhát, hogy tegyem ki mégis a család férfi feje elé az én véres cuccom de most komolyan? Ezt ott hogy oldottátok meg? Hipózni szoktam, reggel tusolok, utána sikálni ki a kádat mert ugye azt sem hagyhatod véresen, szóval előre kerek majd hipot meg miegymást. Szóval minden érdekel! Köszi, eléggé parázok emiatt.

2022. ápr. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
96%
2 éjszakai betét be, +tampon.
2022. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%

A vér befogja a bugyit, de attól már vér nincs benne te nagyon okos. Hogy lehet valaki ennyire tudatlan?


Egyébként nem értem miért nagy dolog kezelni a problémát, mint utána takarítgatni. Ha a megfelelő eszközt használnád, akkor meg sem történne a baj, nem kell mosogatni.

2022. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
77%
Te nemhogy buta vagy,de nagyon eretlen is. Teljesen termeszetes. Ha megfelelo, ejszakai betetet hasznalsz,kizart,hogy atazol. Ha megis, kimosod, tudod ez a noi lettel jar, senkit se fog erdekelni. Fekete vagy egyeb sutitnszinut kellene hasznalnod,attol meg tiszta a bugyogod. Istenem. Anyad hol van ilyenkor?
2022. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nagyon bunkó vagy.

Próbálj meg ezen változtatni, nem lesz így jó neked.

A tanácsokon meg gondolkozz el. Biztos, hogy van közte jobb is, mint ahogy most csinálod.

2022. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
73%

15: te lennél az agresszív kismalac...?? Személyesen?


Gondolom, elmúltál 16éves (mert az alatt nem is regisztrálhatnál ide), nyilván pár éve már menstruálsz, és pl. van anyukád is, aki pár tanácsot bőven adhatna. Vagy a barátnőid, esetleg nővéred, nagyobb unokatesó.


De nem, te kiírtad ide. Kaptál tanácsokat, és nekiállsz puffogni.

Szerinted mindenki hülye, csak te vagy helikopter?

2022. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
41%
Egyetlen egy erősebb beszólás volt - ezt simán átugorhattad volna.
2022. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Egyrészt nem szóltak be.

Másrészt, ha meg akarnád védeni magad, az egészen másképp nézne ki egy normális embertől.

Te igazi, valódi bunkó szöveget írtál, amit látod, azonnal töröltek is, tehát tuti biztos lehetsz benne, hogy tényleg bunkó volt.

Szerintem elég fiatal vagy még hozzá, hogy ezen tudjál változtatni.

Azért lenne érdemes, mert különben mindenki utálni fog az életben, és ezért te sem fogod jól érezni magad.

Érdemes lenne ezen elgondolkodnod.

2022. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, a 16-ban nem a mostani 15-nek címeztem, hanem az azóta már törölt kérdező kommentjének.
2022. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Veszitek észre, hogy a kommentjeitek nem a kérdésemről szólnak, hanem az én minősítéseimről? Ennyire ráertek? Aki normális, az nem ezzel foglalkozna. Bocs, de butus emberek válasza nem érdeekel.
2022. ápr. 24. 12:55
 20/48 anonim ***** válasza:
75%

Aranyom, itt te vagy butuska, de nagyon :(


Kérj segítséget anyucitól, 10 évesen még nem ciki, hogy nem tudod a menszeszed normálisan kezelni

2022. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!