Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen helyzetben szedjem...

Ilyen helyzetben szedjem tovabb a gyogyszert?

Figyelt kérdés
Van meg 4 szem fogamzasgatlom, viszont ma reggelre ugy nez ki, mintha megjott volna. Eleg nyogvenyelos a dolog, de picit gorcsolok es verzek is. Nem tudom elmulik-e. Mult heten hasznaltam antibiotikumos kupot, ami talan befolyasolhatta a fogamzasgatlot. Ha ez tenyleg menstruacio lesz, akkor hagyjam abba a fogamzasgatlot vagy szedjem tovabb ahogy kell, es a megszokott idoben hagyjam abba?
2022. máj. 7. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hagynád abba?

Persze hogy szedd tovább ahogy kell.

2022. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A lényeg, hogy mindig szedd be az összeset, és mindig ugyan annyi gyógyszermentes napot tarts.

Tehát ha le is járt a gyógyszermentes időszakod, kezdd el újra szedni, ha menstruálsz még, ha nem.

2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lejart a gyogyszermentes idoszakom. Meg el sem kezdodott. Jovoheten kene megjonnie, meg 4 szem gyogyszert be kene vennem. De hamarabb megjott.
2022. máj. 7. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd tovább.
2022. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2-es voltam, azért írtam le ezt is, mert két hónap múlva lehet ezt kérdeznéd meg.
2022. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hamarabb megjött akkor is be kell szedni!!

Aztan menj el orvoshoz ha igy folytatódik es idő elott jön meg lehet le kell cserelni ezt a fajta gyogyszert.

2022. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az lehet, amire gondolsz, az antibiotikum csökkentette a hatását. Ettől függetlenül a levelet szedd végig. Mindent csinálj úgy, ahogy szoktad. És remélhetőleg védekezel más módon is, amennyiben élsz nemi életet. :)
2022. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!