Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt vissza tető...

Akinek volt vissza tető hüvelygyulladása (égő, viszkető érzés a hüvelyben) mi segített elmulasztani, illetve megelőzni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 06:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nálam kiderült, hogy bakteriális vaginózis okozza. De semmit nem kaptam rá csak hüvelyflóra helyreállítót. :( úgyhogy én vény nélküli dolgokkal próbálkozok amik erre vannak. Több kevesebb sikerrel :( nagyon érzékeny továbbra is
2022. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez tök felfoghatatlan, hogy ennyire nem foglalkoznak az emberrel, én megyek most nagylaborba mert azt is mondta nekem egy nőgyógyász, hogy lehet máshonnan ered a probléma :/
2022. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11 vagyok, nekem méhszájsebem is van, de ezt sem említette egyik doki sem, csupán a papíron volt leírva és éppen észrevettem :( úgyhogy lehet ezen az úton is elindulok. Egy vagyont költöttem már magándokikra, egyik rosszabb volt mint másik
2022. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom ez ismerős, április óta küzdöm ezzel én is, és senki nem látt semmit tök érdekes.
2022. okt. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én sem jöttem még azóta teljesen rendbe :( A belső szúrás elmúlt (micovagot és sok hüvelyregenerálót használtam, kis szünetekkel, sok c vitamint szedtem), de ahogy elmúlt, a klitorisznál nagyon szúrt..azóta az egész piros, fáj, ég. Hiába voltam több nőgyógyásznál és nemigyógyásznál, még mindig nem tudják :( a tenyésztéseim negatívak..már nagyon csalódott vagyok, mitöl lehet ez
2023. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bórsavas kúpot nem próbáltátok? Sok oldalon olvastam már róla
2023. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!